www.klusak.infoAktuálně

Záměrná likvidace rodiny z moci úřední:
Toto je příběh o rozbíjení rodiny, kdy rodiče o rozvodu ani neuvažovali, přesto nám úřednice OSPOD MB na základě korupční nabídky a korupčního plnění tjně učiněné matce našich dětí zlikvidovaly rodinu.
Korupční nabídkou
byl úřednický návrh soudu o děti.
Korupčním plněním
se stal úřednický postup, kterým se ze své moci postaraly, aby všechno snadno a rychle a - bez otce - prošlo.

Proto úřednice matce stvořily návrh soudu o děti, který nikdo nedokáže vysvětlit, ale který si protlačily přes soud prakticky na jedno státní.
A protože až tak nesmyslný návrh soudu o děti je až příliš velký důkaz o úřednickém zločinu na naší rodině, tak jen co ten jejich návrh zlikvidoval naší rodinu, tak si jej ty samé úřednice z případu odstranily a nahradily úplně jinými důvody.
A všichni, úplně všichni, co tento případ řešili se tváří, jako by návrh soudu o děti a rozsudek k němu nikdy ani neexistovaly.


Sebevraždy:
Toto je příběh o tom, že některé případy se řeší záměrným doháněním občana k těm nejzoufalejším činům, k definitivě. Trvale své oběti vnucují úplné nesmysly, a ani jim nejde o to, aby to jejich oběť přijala, ale aby ji tím dohnali do naprosté beznaděje a z ní k těm nejzoufalejším činům.
Já už od roku 2011 vysvětluji a dokládám, že tvrzení úředníků,
- že prý jsem odvrhl dítě, to rozbilo sourozeneckou skupinu a započalo destrukci rodiny, a že by manželka dítě nikdy neodvrhla, a aby obnovila sourozeneckou skupinu, jedinou možností bylo, rozbít rodinu, odejít do Lukovan, kde měla prázdný domek
jsou absolutní hovadiny.
A když je vám toto vnucuváno a už 8 let a nenestal vůbec žádný posun ….
Člověka zabíjí, že stačí tak málo, takové nic – jen se podívat na tu obnovenou sourozeneckou skupinu.
A hned je to jasné, úřednice usvědčeny, a oznamovateli dáno ihned a ve všem za pravdu. Ale to všichni víme. Právě proto se nikdo nikdy tou sourozeneckou skupinou nezabýval a zabývat nehodlá.


Duševní zdraví:
Když státní moc takto a tolik let občana terorizuje, vnucuje mu takové hovadiny a ještě takovými formami, může to zdraví občana až tak poškodit, že mu je přisouzena léčba a opatrovník.
Ale za ty poruchy by mohly pouze a jen pomluvy a lži a křivá tvrzení úřednic.
A všichni ti, kteří to ze svých postů podporují, kryjí, kteří mi ty úřednické hovadiny trvale vnucují jako jedinou pravdu o důvodech rozbíjení naší rodiny.


Terorismus:
Státní moc mě už léta záměrně dostává do naprosté beznaděje, ze které se páchají ty nejzoufalejší činy, protože nikdo nedokáže vysvětlit návrh soudu o děti. Pokud z toho tlaku na mě záměrně vytvářený něco spáchám, s tím už si budou umět poradit, to řešit. Proto mě k nim dohánějí. Abych už něco z toho spáchal. Cokoliv. To je to nejhorší, že cokoliv.
Jenže nikde není jistota, že tím nejzoufalejším činem bude „jen sebevražda“.
Toto je ukázkový příklad, jak státní moc záměrně vyrábí zoufalce a pak skutečně jen čeká, až z toho konečně něco spáchá. Cokoliv. 
Proto jsem o případu informoval i BIS.
Toto není nějaká – „Modrá velryba“ – kde záleží na každém, zda si něco o tom vyhledá, s tím začne, bude plnit …
Toto je daleko horší, nebezpečnější, zákeřnější ... Protože to se na občana všechno jen tak vymyslí, hodí, nic řádně nevysvětlí, nic se mu neuzná, na nic neodpoví ... takže se mu neumožní ani se tomu bránit … A tak nemá šanci s tím cokoliv udělat. Musí hrát podle jejich pravidel a proto musí prohrát. Mnohdy i život.


Ministryně spravedlnosti a nejvyšší státní zástupce o všem vědí
Tyto dva nejvyšší správci spravedlnosti a práva jsem o případu informoval v květnu 2019. To vyjasní, zda to, co se mé rodině, mým dětem stalo z moci úřední je náhoda, a následné selhání jednotlivců, kteří si mysleli, že krytím takových zločinů spáchaných na mé rodině, na mých dětech něčemu pomůžou. A ani jim nedošlo, že tím jejich krytím je moje likvidace.
Nebo takové postupy, likvidace rodin, likvidace občanů doháněním je k těm nejzoufalejším činům, je zde běžný postup.
Uvidíme, zda se budou tvářit, jako že nic, a přehrají případ na jiné, jako že oni nic ... či budou konat, jak je jejich povinností.
Je to na nich. Skutečností ale je, že o všem a všechno vědí a mají perfektně doložené.


Nadlidé
Já už takřka 30 let podnikám. Mívám nejrůznější kontroly, jako každý podnikatel. Co chtěli, to jsem musel vysvětlovat, dokládat, a zase vysvětlovat a přesně a až do doby, než všechno bylo doložené a úředníkům naprosto jasné. Takto se k mým povinnostem staví stát.
A jak je to s mými právy?
Úředníci tajně pronikli do mé rodiny, mě si předem z dění v rodině odstavili, z procesu vyloučili, vše přede mnou tajili, přemlouvali i manželku, aby i ta přede mnou všechno tajila, nic se mnou neřešila. A nic se se mnou neřešili ani úředníci. To všechno proto, aby se nám snadno a rychle zlikvidovala rodina na základě zcela nesmyslného návrhu soudu, který si na nás úřednice vymyslely a který nikdo nedokáže vysvětlit, a dodnes ani nevysvětlil.
Proto jsem ani nemohl něco vědět,
něco řešit, něčemu rozumět, natož pak rodinu chránit.
A když se ptám, žádám, prosím, žebrám o vysvětlení .... tak se mi všichni ti, co měli něco s případem společného, jen posmívají, ponižují mě, urážejí a zesměšňují, odkopávají mě, jak já prý neprokázal .... Přitom já žádám, prosím, žebrám, pláču ... přece já se jenom ptám, já chci jen odpovědi, vysvětlení ... 
A nikdy nic.
Jako bych byl jen kusem dobytka, který jen otravuje, je na obtíž, který nemá nárok na nic. Ani na to vysvětlení úřednického postupu v naší rodině, kterému jsme se museli všichni podřídit.

 

Jakpak dopadnu?
Vysvětlí se něco, nebo mě státní moc zlikviduje, jen aby se nemuselo nic vysvětlovat a takto se ututlají zločiny spáchané z mocí úřední na mé rodině, na mých dětech? Dozvíme se někdy, který rodič selhal až tak, že už se musela rozbít rodina?
Jak je možné, že po tolika letech a po tom všem se ještě ani toto nevysvětlilo? 
Ale protože v ututlávání zločinů spáchaných na mých dětech je přímo namočeno tolik úředníků, policistů, doktorů, advokátů, státních zástupců a už i soudců, tak mě zřejmě brzy dorazí. Protože v této fázi státní moci půjde jen o to, aby se co nejvíce zmírnilo selhání státu. A opět se na mě něco vymyslí, nijak nevysvětlí, jen plivne špína bez možnosti se tomu bránit se, a jen tak na mě hodí, jak už se to dělá 8 let.
Já byl přece odstěhovaný, manželství jsem učinil formálním - já prý odvrhl dítě - matka k vůli tomu musela rozbít rodinu - matka by prý dítě nikdy neodvrhla - matce se prý podařilo obnovit sourozeneckou skupinu -
A aby to tak zůstalo, nešlo s tím nic dělat, tak proti tomu je, jak
já prý všechno popisuji lživě, pomlouvačně, neúplně .... - já nejsem schopan se s mířit s pravdou od úřednic -
já nechápu, že neplatí, co je uvedeno v návrhu soudu a v rozsudku - já prý trpím bludy - já prý potřebuji opatrovníka
Nic z toho není dodnes řádně vysvětlené, popsané a k ničemu z toho dokonce ani nemají mé vyjádření a přesto všechno platí. Takto se tu se mnou jedná a jen čeká, až mě to zlikviduje.

Přitom všechno jsou to až tak obří hovadiny, že se z nich, z žádné z nich, nedá nic vysvětlit.
Ale při likvidaci Klušáka netřeba něco vysvětlovat. Klušáka je potřeba zlikvidovat. A pak konečně bude po případu.
Jiní přece vysvětlení nežádají. Jiným nevadí, jak se zde likvidují rodiny, jak se zde záměrně dohánějí občané k těm nejzoufalejším činům ...


Sledujte tento případ, zde se všechno dozvíte.


Jiří Klušák

Kontakt

Majitel tohoto webu a garant pravdivých údajů:

Jiří KLUŠÁK
Martínkov 105

675 44 Lesonice

jikl@jikl.cz

rekonstrukce webu:
srpen 2016


Důkaz o zneužívání moci OSPOD 11

Zde je zakopaný pesTomáš bydlí s matkou a připravuje se na studium na VŠ

 

Co bylo jen rok před tím, 31. srpna 2006?

Tomáš byl už tak krutý a nebezpěčný všem, jeho agresivita dosáhla maxima, že na doporučení odborníků musel odejít z domu. Jinak by nás pozabíjel.

Takže na poslední rok studování gymnázia odešel z domu. Na ten rok, kdy si u něj matka žádnou formou neplnila vyživovací povinnost.

 

Soud o výživné s otcem drtivě prohrál, neb soud mu přiznal jen polovinu z toho, co žádal.

Takže od otce mel 1.500 Kč a od státu 810 Kč. A od matky vůbec nic.

To bylo všechno.

A bydlel v Moravských Budějovicích v podnájmu u Kuchařových.

 

Tomáš neměl vůbec nic, jen od otce a státu celkem 2.310 Kč.

A měl z gymplu z Moravských Budějovic přejít na VŠ o 100 km dál, do Brna. Tedy do úplně cizího města, kde nikoho neznal, neměl a kde by jen za bydlení zaplatil více, než měsíčně dostával.

 

Něco takového by bylo nemožné.

 

Křivý a prolhaný a bezcitně krutý Tomáš si líčením otce jako lidské stvůry podmanil celé gymnázium Moravské Buějovice. Celý učitelský sbor mu zobal z ruky, a oni toho tyrana podporovali a chránili ze všech sil.


Křivý a prolhaný a bezcitně krutý Tomáš si líčením otce jako lidské stvůry podmanil celý sociální odbor Moravské Budějovice, že ani nezapochybovali o něčem z toho, čím je rozplakával.

Celý sociální odbor mu zobal z ruky, tyrana podporovali a chránili ze všech sil.

Celá jejich zpráva přece o bezvýhradné podpoře Tomáše. Ne o rodičích, ale pouze o vztahu otec - Tomáš.
A Tomáš je líčen jako svatoušek a otec ten, co mu nestále škodil.


A všichni věděli, že matka Tomáše zcela podporuje, ve všem kryje, všechno ještě dříve, než vykonal mu odpustila ....

ale i to, že má v Lukovanech prázdný domek.

To rozhodlo.

A protože věděli, že Jakub s matkou nepůjde, tak se chovali, jako by ani Jakub neexistoval.


Proto se rozbila rodina.
Aby se sociální odbor postaral o Tomáše.

O nic jiného nešlo.

Jen o postarání se o Tomáše, aby po gymplu mohl na vysokou.
Aby si matku odtáhl do Lukovan a tím byl zachráněn.

O to šlo.

Ne o rodiče, ne o děti, ale o postarání se o Tomáše, tedy o praktické odstraněné otce z rodiny.

 

A když toto víme, najednou je všechno úplně jasné.

Tak najednou všechno do sebe perfektně zapadá.

 

 

Proto si ji Tomáš dotáhl na sociální odbor, aby jen podepsala a tím to pro ni, pro nás skončilo.
Proto nebylo co řešit, neexistují výpovědi, nebylo zachraňování rodiny ...

Proto tajně a vše před otcem tajili a proto s ním nikdy nic neřešili.

A proto nemají od otce k ničemu nejaké vyjádření.

Proto sociálnímu odboru postačil pouze jeden jediný podpis od jednoho rodiče pod jejich již připravený návrh soudu.
A o všechno už se postarali sami.

Proto s tím návrhem soudu nešlo nic dělat a propto to šlo tak rychle.

Proto nedovolili testy rodičů.

Poroto sociální odbor nedokáže nic vysvětlit,
proto jen tady tento scénář všechno a dokonale vysvětluje.

 

Takto zrůdně se sociální odbor zachoval k naší rodině, k dětem a to jenom proto, aby se postarali o Tomáše.

 

Stačí jen otázka - Copak by si Tomáš počal, kdyby pro něj sociální odbor nerozbil rodinu? Kampak by šel?

Odpověď e jasná. Byl by v řiti. A víme to všichni.

Proto se postaral, jak se postaral.

 

A proto máme nevysvětlitelný návrh soudu a krajskou zprávu taktéž plnou nevysvětlitelných nesmyslů.

 

To je jen část zločinů sociálního odboru na naší rodině.

Ta další, ta brutálněší je, že museli všechno svádět na otce. A proto si na něj vymýšleli jednu zrůdnost za druhou, jedno křivé obvinění za druhým a k tomu naváděli a nutili i děti.


Důkazy jsou tak jasné a je jich tolik, že ani jiný výklad našeho případu neumožňují.

-------------------------------

Názoru dětí byla dána náležití váha odpovídající jejich věku a zralosti.

 

Pokud je za názory dětí považováno to, co je uvedeno v krajské zprávě, pak jsou to od dětí všechno křivé výpovědi.

A není vůbec žádný problém to prokázat.

Leccos jsem již vysvětlil, k dalšímu se dostaneme.

Pokud prvňáček pro soud popře, že ji otec ráno budí, připravuje do školy ... tak je to jasný zločin sociálního odboru. ne toho dítěte. Ale sociálního odboru.

 

A to už jsou úřednické zločiny na dětech z vyšší kategorie.

 

Za takové úřednické znásilňování dětských duší, za nucení dětí ke křivým výpovědím o otci pro soud, za to už se musí chodit do kriminálu.


Já jsem ve věci podal dokonce už 12 trestných oznámení.
Nemohu za to, že to zjevné zneuživání moci k navádění děti ke křivým výpovědím o otci pro soud, vedení tím dětí k nenávsti otce, že v tom policie ČR nevidí žádný trestný čin. Že pro policii ČR sou takové postupy sociální odbor postupuje zcela běžně, že jsou v pořádku.


A vypadá to, že takové postupy proti rodinám, proto dětem zde nikomu nevadí.


Vypadá to, že takové úřednické postupy zde vadí jenom mě.

 Vsevjednom.cz
Powered by PrestaShop™    
Template prestashop