www.klusak.infoAktuálně

Vánoce 2017:


Podaří se mi někdy alespoň jednoho jediného policisty přesvědčit, že jsem jsem se nikdy neodstěhoval a vzhledem ke své profesi ani nemohl odstěhovat?
Že jsem nikdy nebyl a ani nemohl být formální?
Že jsem neodvrhl Tomáše, za což mě trestal OSPOD MB vyloučením z procesu v mé rodině?
Že matka za navádění OSPOD MB odvrhla syna Jakuba a proto ani nemohla obnovit sourozeneckou skupinu?
Uzná mi alespoň jeden jediný policisty, že Jakub existuje? Alespoň ti, kteří jej viděli?
Nebo po asi už stovce policejního prošetřování na věky zůstane - že jsem z toho
nic neprokázal?


Vysvětlí se toto všechno, nebo policie jen čeká, až z toho "neprokázání" provedu čin nejzoufalejší, aby se jím všechno ukončilo?


Ale policie nečeká, policie koná.
Policie bez jakéhokoliv vysvětlení alespoň něčeho, trvalým odkopáváním mě s tím, že prý se neprokázalo, mě už dohnala k asi ke dvacítce zoufalých činů.

A k tomu si ještě policie si na mě vymyslela bezpočet nesmyslů, pomluv, křivých tvrzení a lží.
A dokonce se mě už přímo pokusila zlikvidovat, zpochybňováním mého zdravotního stavu.
A nyní mě dokonce trestně stíhá, přičemž ani nedokázala uvést nic konkrétního. A i to nekonkrétní jsou jen manipulace, podsouvání, nesmysly a lži, ke kterým mi ani stížnost nedovolila.

Jsem si jistý, že je v nejvyšším veřejném zájmu občany informovat o tom, co a jak se tu děje.
Jak se zde likvidují rodiny, rodiče, sourozenecké vztahy a vazby.
Jak se záměrně vedou děti k nenávisti k otci, jen aby se ho děti co nejvíce bály, jen aby ho co nejvíce nenáviděly.
A jak se záměrně otec dohání k činům nejzoufalejším.
To všechno se tu děje a to všechno zde v nejvyšším veřejném zájmu popisuji a dokládám.


Jediné, co se tu neděje je to, že by se něco vysvětlilo, na něco odpovědělo. To se tu neděje. Jen se mi všichni posmívají, ponižují a čekají, k čemu mě takovým přístupem doženou, jenom aby se to vzápětí použili proti mě. kdybych to přežil.


Já podnikám na plný úvazek už od roku 1991, už 27 let. Měl jsem tu kontroly jak ČOI, tak FÚ. Co si přáli jsem musel vysvětlovat, dokládat, a zase vysvětlovat a přesně a až do doby, než všechno bylo úředníkům naprosto jasné. Takto se k mým povinnostem staví stát. 

 

A jak je to s mými právy?
Úředníci tajně pronikli do mé rodiny, mě si takto předem z dění v rodině odstavili, z procesu vyloučili, vše předemnou tajili, přemlouvali manželku, aby i ta předemnou vše tajila, nic se mnou neřešila, jenom aby rodinu mohli rozbít na základě zcela nesmyslného návrhu soudu, kterému nikdo nerozumí. Proto jsem ani nemohl něco vědět, proto jem ani nemohl něčemu rozumět, rodinu chránit.
A když se ptám, žádám, prosím, žebrám o vysvětlení .... tak se mi všechny kontroly a policie jen posmívají, ponižují mě a zesměšňují, odkopávají mě, jak já prý neprokázal .... Přitom já žádám, prosím, žebrám, pláču ... já se jenom ptám, já chci jen odpovědi, vysvětlení ...
A ani po tom všem se dodnes nedá z postupu OSPOD MB vůbec nic vysvětlit, na nic se neodpovědělo.


Státní moc počítá s tím, že to všechno ukončí až ten nejzoufalejší čin z toho, neb mi takovým postupem už 7 let dávají na jevo, že jiné řešení pro nás ani neexistuje. Smiř se s tím, že se nikdy nic nedozvíš, - nebo se nesmiř - a spáchej z toho, co chceš, nám je to jedno.


Jsem si jistý, je je nezbytné, aby se o takových praktikách OSPOD MB v součinnosti s policií dozvědělo co možná nejvíce lidí.
Že je to v nejvyšším veřejném zájmu
.


Aby se na takové úředníky a policii mohly připravit rodiny, rodiče, děti. Aby pak ze zoudfalství z toho nemuseli páchat ty nejzoufalejší činy.


Nejvyšší veřejný zájem musí být, aby se občané na takové úřednické postupy mohli připravit a tím ubude rodinných tragédií z úřednických masakrů rodin bez důvodů, bez vysvětlení. Tím se sníží počet
sebevražd nejen rodičů, ale i dětí z toho, jak se s nimi z moci úřední zachází. A jak se jim po tom všem ještě státní moc posmívá, odkopává je, a takto dohání do naprosté beznaděje, od které je už kousek k čemukoliv.


Jiří Klušák

Kontakt

Majitel tohoto webu a garant pravdivých údajů:

Jiří KLUŠÁK
Martínkov 105

675 44 Lesonice

jikl@jikl.cz

rekonstrukce webu:
srpen 2016


  Fakta o odchodu Tomáše z domu 4 položek

Měsíc před odchodem z domu Tomáš situaci v rodině popisuje soudu. Soudu uvádí, že jeho odchod z domu byl důsledkem jeho chování se vůči celé rodině. Jeho tyranie a nebezpečnost už nabírala takových rozměrů, že už ani nebylo jiné řešení. K tomuto jsme došli všichni v rodinné poradně Jihlava. Situaci jsme řešili tak, jak nejlépe to šlo, několik let a vždy v součinnosti s odborníky.
Sociální odbor správné a v naší situaci jediné možné řešení zmanipuloval, zneužil pro své zájmy. A tajně soudu situaci popsal úplně jinak, zcela křivě, jak lze vyčíst v krajské zprávě.
Prý - otec odvrhl plnoletého Tomáše.
Sociální odbor se nekompromisně postavil za tyrana celé rodiny, a dokonce nutil i sourozence, prvňáčka, aby o situaci doma lhali, křivě vypovídali, aby tyranii Tomáše a jeho řešení s odborníky zatajili. A naopak - aby obviňovali otce z nezvládnutí výchovy.

Sociální odbor si to na nás všechno vymyslel, neb jak uvádějí ve své zprávě, Tomáš se prý k ničemu nevyjadřoval. A mě, jeho otce se na nic neptali, se mnou nic neřešili. Takže ani mé vyjádření se k jejich obvinění otce v tak fatální věci - nemají.
Přitom všechno postavili na vztahu otec - Tomáš.
A nemají vyjádření se k tomu ani od jednoho z nich.
Dokonce k jejich křivému obvinění otce, které rozbilo rodinu, které dokonce vyloučilo otce z procesu ... nemají vyjádření od jednoho člena z rodiny.

Všechno si to na nás sociální odbor jen vymyslel.
Tady je důkaz.
Tady je popis odchodu Tomáše z domu a to přímo od Tomáše. I jeho vysvětlení, proč musel z domu. Přiznání, že už situace byla tak vyhrocená, že už ani nebylo jiné řešení.
A já s tím popisem souhlasím.

Jak je možné, že si popis reality v naší rodině dovolil sociální odbor zcela změnit, zmanipulovat, a nutil ke křivému popisu děje v naší rodině i další členy rodiny, dokonce prvňáčka?
To je jasný důkaz vedení dětí sociálním odborem k nenávisti otce. A protože na něj nic neměli, tak si na něj všechno vymysleli. A nutili děti to přijmout, ke křivým výpovědím o otci pro soud.


Vsevjednom.cz
Powered by PrestaShop™    
Template prestashop