www.klusak.infoAktuálně

Vánoce 2017:


Podaří se mi někdy alespoň jednoho jediného policisty přesvědčit, že jsem jsem se nikdy neodstěhoval a vzhledem ke své profesi ani nemohl odstěhovat?
Že jsem nikdy nebyl a ani nemohl být formální?
Že jsem neodvrhl Tomáše, za což mě trestal OSPOD MB vyloučením z procesu v mé rodině?
Že matka za navádění OSPOD MB odvrhla syna Jakuba a proto ani nemohla obnovit sourozeneckou skupinu?
Uzná mi alespoň jeden jediný policisty, že Jakub existuje? Alespoň ti, kteří jej viděli?
Nebo po asi už stovce policejního prošetřování na věky zůstane - že jsem z toho
nic neprokázal?


Vysvětlí se toto všechno, nebo policie jen čeká, až z toho "neprokázání" provedu čin nejzoufalejší, aby se jím všechno ukončilo?


Ale policie nečeká, policie koná.
Policie bez jakéhokoliv vysvětlení alespoň něčeho, trvalým odkopáváním mě s tím, že prý se neprokázalo, mě už dohnala k asi ke dvacítce zoufalých činů.

A k tomu si ještě policie si na mě vymyslela bezpočet nesmyslů, pomluv, křivých tvrzení a lží.
A dokonce se mě už přímo pokusila zlikvidovat, zpochybňováním mého zdravotního stavu.
A nyní mě dokonce trestně stíhá, přičemž ani nedokázala uvést nic konkrétního. A i to nekonkrétní jsou jen manipulace, podsouvání, nesmysly a lži, ke kterým mi ani stížnost nedovolila.

Jsem si jistý, že je v nejvyšším veřejném zájmu občany informovat o tom, co a jak se tu děje.
Jak se zde likvidují rodiny, rodiče, sourozenecké vztahy a vazby.
Jak se záměrně vedou děti k nenávisti k otci, jen aby se ho děti co nejvíce bály, jen aby ho co nejvíce nenáviděly.
A jak se záměrně otec dohání k činům nejzoufalejším.
To všechno se tu děje a to všechno zde v nejvyšším veřejném zájmu popisuji a dokládám.


Jediné, co se tu neděje je to, že by se něco vysvětlilo, na něco odpovědělo. To se tu neděje. Jen se mi všichni posmívají, ponižují a čekají, k čemu mě takovým přístupem doženou, jenom aby se to vzápětí použili proti mě. kdybych to přežil.


Já podnikám na plný úvazek už od roku 1991, už 27 let. Měl jsem tu kontroly jak ČOI, tak FÚ. Co si přáli jsem musel vysvětlovat, dokládat, a zase vysvětlovat a přesně a až do doby, než všechno bylo úředníkům naprosto jasné. Takto se k mým povinnostem staví stát. 

 

A jak je to s mými právy?
Úředníci tajně pronikli do mé rodiny, mě si takto předem z dění v rodině odstavili, z procesu vyloučili, vše předemnou tajili, přemlouvali manželku, aby i ta předemnou vše tajila, nic se mnou neřešila, jenom aby rodinu mohli rozbít na základě zcela nesmyslného návrhu soudu, kterému nikdo nerozumí. Proto jsem ani nemohl něco vědět, proto jem ani nemohl něčemu rozumět, rodinu chránit.
A když se ptám, žádám, prosím, žebrám o vysvětlení .... tak se mi všechny kontroly a policie jen posmívají, ponižují mě a zesměšňují, odkopávají mě, jak já prý neprokázal .... Přitom já žádám, prosím, žebrám, pláču ... já se jenom ptám, já chci jen odpovědi, vysvětlení ...
A ani po tom všem se dodnes nedá z postupu OSPOD MB vůbec nic vysvětlit, na nic se neodpovědělo.


Státní moc počítá s tím, že to všechno ukončí až ten nejzoufalejší čin z toho, neb mi takovým postupem už 7 let dávají na jevo, že jiné řešení pro nás ani neexistuje. Smiř se s tím, že se nikdy nic nedozvíš, - nebo se nesmiř - a spáchej z toho, co chceš, nám je to jedno.


Jsem si jistý, je je nezbytné, aby se o takových praktikách OSPOD MB v součinnosti s policií dozvědělo co možná nejvíce lidí.
Že je to v nejvyšším veřejném zájmu
.


Aby se na takové úředníky a policii mohly připravit rodiny, rodiče, děti. Aby pak ze zoudfalství z toho nemuseli páchat ty nejzoufalejší činy.


Nejvyšší veřejný zájem musí být, aby se občané na takové úřednické postupy mohli připravit a tím ubude rodinných tragédií z úřednických masakrů rodin bez důvodů, bez vysvětlení. Tím se sníží počet
sebevražd nejen rodičů, ale i dětí z toho, jak se s nimi z moci úřední zachází. A jak se jim po tom všem ještě státní moc posmívá, odkopává je, a takto dohání do naprosté beznaděje, od které je už kousek k čemukoliv.


Jiří Klušák

Kontakt

Majitel tohoto webu a garant pravdivých údajů:

Jiří KLUŠÁK
Martínkov 105

675 44 Lesonice

jikl@jikl.cz

rekonstrukce webu:
srpen 2016


  Zpráva vládě ČR, strany 11-14 4 položek

Z následujícího děje je zjevné, že nějaké ohrožení rodiny, natož pak její rozpad se ani nedal očekávat. Ba naopak. V rodině byl klid, žádný větší problém nebyl, se neřešil. A manželka ale i dcery mě i Jakuba ujišťovaly, že se nic zvláštního neděje, že je všechno v nejlepším pořádku. Rozbití rodiny se ani nedalo očekávat. Až do 22 dubna 2007 rodinu dle tvrzení manželky a Barbory a Venduly vůbec nic neohrožovalo.
Tady se v plné nahotě ukazuje zrůdnost sociálního odboru Moravské Budějovice.
Něco tak zrůdného by si k otci děti ale ani manželka nikdy nemohly dovolit.
Těch zrůdností na rodině, na otci a na Jakubovi se dopustili jenom proto, že je přímo řídil a naváděl sociální odbor Moravské Budějovice. Od sociálního odboru měli jistotu, že se jim za ty podvody na otci a Jakubovi nic nestane. Proto se tak mohly chovat.
Ony už totiž dávno byly se sociálním odborem domluveny, oni už dokonce zahájily rozbíjení rodiny. Už 11. dubna poslali návrh soudu.
A přitom doma otci i Jakubovi tvrdily, že se nic neděje, že je všechno v nejlepším pořádku.
Tak se dušovaly ještě i 22. dubna 2007.

Tak zrůdný, tak zločinný je sociální odbor Moravské Budějovice.
Další důkaz, že sociální odbor Moravské Budějovice naváděl, štval děti dokonce prvňáčka proti otci, proti Jakubovi, proti rodině, jenom aby mohli rozbít rodinu a postarat se o Tomáše.
Sociální odbor záměrně naváděl děti, aby otci a Jakubovi všechno tajily, jenom aby otec neměl o ničem ani ponětí, jenom aby nemohl chránit rodinu.
Přesně takto začala likvidace naší rodiny sociálním odborem Moravské Budějovice.

OPAKUJI:
Bez řízení všeho a navádění sociálním odborem by si manželka ale ani děti něco takového nikdy ani nemohly dovolit. Aby otci a Jakubovi tvrdily, že se nic neděje, že je všechno v nejlepším pořádku a přitom už dávno se sociálním odborem rozbíjely rodinu ....

Takto brutálně a na věky sociální odbor zmasakroval sourozenecké vztahy.
Takto zavařili život prvňáčkovi Vendule. Po rozbití rodiny se s Jakubem už nikdy nesetkala.
Za ten zrůdný sourozenecký podraz se s ním asi už jen těžko někdy setká.

A když si občané v krajské zprávě přečtou, jak se prý matce podařilo obnovit sourozeneckou skupinu, pak se sociálního odboru musí bát všichni.
Co si to na nás všechno dovolili, vymysleli, zrealizovali, a jak se nám za to ještě posmívá .... a jak to zde nikomu vůbec nevadí.


Vsevjednom.cz
Powered by PrestaShop™    
Template prestashop