www.klusak.infoAktuálně

Vánoce 2017:


Podaří se mi někdy alespoň jednoho jediného policisty přesvědčit, že jsem jsem se nikdy neodstěhoval a vzhledem ke své profesi ani nemohl odstěhovat?
Že jsem nikdy nebyl a ani nemohl být formální?
Že jsem neodvrhl Tomáše, za což mě trestal OSPOD MB vyloučením z procesu v mé rodině?
Že matka za navádění OSPOD MB odvrhla syna Jakuba a proto ani nemohla obnovit sourozeneckou skupinu?
Uzná mi alespoň jeden jediný policisty, že Jakub existuje? Alespoň ti, kteří jej viděli?
Nebo po asi už stovce policejního prošetřování na věky zůstane - že jsem z toho
nic neprokázal?


Vysvětlí se toto všechno, nebo policie jen čeká, až z toho "neprokázání" provedu čin nejzoufalejší, aby se jím všechno ukončilo?


Ale policie nečeká, policie koná.
Policie bez jakéhokoliv vysvětlení alespoň něčeho, trvalým odkopáváním mě s tím, že prý se neprokázalo, mě už dohnala k asi ke dvacítce zoufalých činů.

A k tomu si ještě policie si na mě vymyslela bezpočet nesmyslů, pomluv, křivých tvrzení a lží.
A dokonce se mě už přímo pokusila zlikvidovat, zpochybňováním mého zdravotního stavu.
A nyní mě dokonce trestně stíhá, přičemž ani nedokázala uvést nic konkrétního. A i to nekonkrétní jsou jen manipulace, podsouvání, nesmysly a lži, ke kterým mi ani stížnost nedovolila.

Jsem si jistý, že je v nejvyšším veřejném zájmu občany informovat o tom, co a jak se tu děje.
Jak se zde likvidují rodiny, rodiče, sourozenecké vztahy a vazby.
Jak se záměrně vedou děti k nenávisti k otci, jen aby se ho děti co nejvíce bály, jen aby ho co nejvíce nenáviděly.
A jak se záměrně otec dohání k činům nejzoufalejším.
To všechno se tu děje a to všechno zde v nejvyšším veřejném zájmu popisuji a dokládám.


Jediné, co se tu neděje je to, že by se něco vysvětlilo, na něco odpovědělo. To se tu neděje. Jen se mi všichni posmívají, ponižují a čekají, k čemu mě takovým přístupem doženou, jenom aby se to vzápětí použili proti mě. kdybych to přežil.


Já podnikám na plný úvazek už od roku 1991, už 27 let. Měl jsem tu kontroly jak ČOI, tak FÚ. Co si přáli jsem musel vysvětlovat, dokládat, a zase vysvětlovat a přesně a až do doby, než všechno bylo úředníkům naprosto jasné. Takto se k mým povinnostem staví stát. 

 

A jak je to s mými právy?
Úředníci tajně pronikli do mé rodiny, mě si takto předem z dění v rodině odstavili, z procesu vyloučili, vše předemnou tajili, přemlouvali manželku, aby i ta předemnou vše tajila, nic se mnou neřešila, jenom aby rodinu mohli rozbít na základě zcela nesmyslného návrhu soudu, kterému nikdo nerozumí. Proto jsem ani nemohl něco vědět, proto jem ani nemohl něčemu rozumět, rodinu chránit.
A když se ptám, žádám, prosím, žebrám o vysvětlení .... tak se mi všechny kontroly a policie jen posmívají, ponižují mě a zesměšňují, odkopávají mě, jak já prý neprokázal .... Přitom já žádám, prosím, žebrám, pláču ... já se jenom ptám, já chci jen odpovědi, vysvětlení ...
A ani po tom všem se dodnes nedá z postupu OSPOD MB vůbec nic vysvětlit, na nic se neodpovědělo.


Státní moc počítá s tím, že to všechno ukončí až ten nejzoufalejší čin z toho, neb mi takovým postupem už 7 let dávají na jevo, že jiné řešení pro nás ani neexistuje. Smiř se s tím, že se nikdy nic nedozvíš, - nebo se nesmiř - a spáchej z toho, co chceš, nám je to jedno.


Jsem si jistý, je je nezbytné, aby se o takových praktikách OSPOD MB v součinnosti s policií dozvědělo co možná nejvíce lidí.
Že je to v nejvyšším veřejném zájmu
.


Aby se na takové úředníky a policii mohly připravit rodiny, rodiče, děti. Aby pak ze zoudfalství z toho nemuseli páchat ty nejzoufalejší činy.


Nejvyšší veřejný zájem musí být, aby se občané na takové úřednické postupy mohli připravit a tím ubude rodinných tragédií z úřednických masakrů rodin bez důvodů, bez vysvětlení. Tím se sníží počet
sebevražd nejen rodičů, ale i dětí z toho, jak se s nimi z moci úřední zachází. A jak se jim po tom všem ještě státní moc posmívá, odkopává je, a takto dohání do naprosté beznaděje, od které je už kousek k čemukoliv.


Jiří Klušák

Kontakt

Majitel tohoto webu a garant pravdivých údajů:

Jiří KLUŠÁK
Martínkov 105

675 44 Lesonice

jikl@jikl.cz

rekonstrukce webu:
srpen 2016


  Pouze a jen toto rozbilo rodinu 6 položek

Dlouho jsem si myslel, že se manželka zbláznila a soudu si jen tak poslala zcela nesmyslný návrh na rozbití rodiny. Ona měla takové stavy. Ale když ta nadpozemská hovadina tak snadno a tak rychle prošla sociálním odborem i soudem a nešlo s tím nic dělat, přesto že jsem na nesmyslnost návrhu od prvopočátku všechny upozorňoval ...
... Až po létech se to vyjasnilo.
... Manželka nic nesepisovala, nic soudu neposlala.
Plnoletý a z domu již dávno odstěhovaný syn Tomáš si tajně matku dotáhl na OSPOD MB a tam ji úřednice pomohli sepsat, respektive za ni si vymysleli návrh soudu, který ihned soudu i odeslali. A ještě se s ní domluvili, aby všechno před manželem a Jakubem tajila. Že ona už se nemusí vůbec o nic starat, s manželem se radit, domlouvat se, že oni už se úplně o všechno postarají sami.
... Právě proto si vymysleli a právě takový návrh soudu, který jim umožňoval do rodiny proniknout tajně, otce obejít a ihned začít rozbíjet rodinu. Proto ihned sepsali, odeslali, tedy již konali a před otcem a Jakubem všechno tajili. Přesně takto začal sociální odbor rozbíjet rodinu, přitom otec a Jakub neměli o ničem ještě 12 dní ani ponětí.

Přesně takto se sociální odbor ze své moci a na základě svých podvodů, pomluv a lží a křivých obvinění, na základě svého zcela nesmyslného návrhu soudu postarali o zničení rodiny.
Všechno si na nás jen vymysleli. A nešlo s tím nic dělat.

Jak to, že si byli tak jisti, že jim ta křivárna, ten zločin na rodině, na dětech, ten totální nesmysl tak snadno projde přes soud když museli znát realitu?
Přece uvést soudu o otci, který už 17 let byl jenom doma, neb jen doma podnikal, který doma vybudoval zahradnictví, které je tu všude - že je odstěhovaný, že je jen formální, to je totální úřednická zvrhlost. Jak je možné, že jim ten nesmysl tak snadno prošel cělým procesem?
Přece ...
Tímto návrhem soudu uvedli, že se jedná jen o formální proces.
Že se vlastně nic zjišťovat, řešit nebude, protože v rodině funguje jen jen rodič. Proto není co soudit, na podklady ze sociálního odboru, na ten jejich návrh soudu jen postačí vydat rozsudek. Rozsudkem potvrdit, co soudu uvedli ze sociálního odboru. A na sociálním odboru se oni dohodli, že prý otec je odstěhovaný, že prý manželství je jen formálním svazkem.
Vyjádření otce k tomu nepotřebovali. Dokonce všechno před ním záměrně tajili.

Jen tady ta kravina, ten nesmysl, který si sociální odbor na nás vymyslel a nešlo s tím nic dělat, už je dostatečně usvědčuje ze zneužívání k moci ke zločinům na rodině, na dětech.
Na základě jejich a takového tvrzení soudu se rozbila rodina, děti přišly o otce, o bratra Jakuba, zázemí, jistoty, majetek, rodinnou firmu ...
Nebylo, neexistovalo nic jiného, jen ten návrh soudu a důvody v něm uvedené.
A tomu návrhu soudce bez vysvětlení, bez připomínek zcela vyhověl, potvrdil ho rozsudkem jménem republiky. Návrh soudu, kterému nikdo nerozumí, nedokáže jej vysvětlit a všichni se již od nej distancovali, jak je zjevně křivý. Matka ho dokonce u jiných soudů zcela popřela.

Právě proto, že je ten návrh soudu tak prolhaný, nesmyslný, a k tomu ten podraz při jeho realizaci, právě to brutálně a na věky zničil nejen rodičovské, ale i sourozenecké vztahy a vazby takovým způsobem, že už s tím ani nejde nic dělat.
Když dítě, prvňáček záměrně křivě informuje soud, pomlouvá otce jen aby se rozbila rodina, jen aby rodině, otci, Jakubovi co nejvíce uškodila ....
Ona, oni se s tím musí vyrovnat. Ne já. Ne Jakub. My nic špatného neudělali.
Ona, oni jen poslouchali a konali tak, jak po nich sociální odbor požadoval.

na tomto vidíte, jak krutý je sociální odbor k rodinám, jak zločinný je k dětem.


Vsevjednom.cz
Powered by PrestaShop™    
Template prestashop