www.klusak.infoAktuálně

Vánoce 2017:


Podaří se mi někdy alespoň jednoho jediného policisty přesvědčit, že jsem jsem se nikdy neodstěhoval a vzhledem ke své profesi ani nemohl odstěhovat?
Že jsem nikdy nebyl a ani nemohl být formální?
Že jsem neodvrhl Tomáše, za což mě trestal OSPOD MB vyloučením z procesu v mé rodině?
Že matka za navádění OSPOD MB odvrhla syna Jakuba a proto ani nemohla obnovit sourozeneckou skupinu?
Uzná mi alespoň jeden jediný policisty, že Jakub existuje? Alespoň ti, kteří jej viděli?
Nebo po asi už stovce policejního prošetřování na věky zůstane - že jsem z toho
nic neprokázal?


Vysvětlí se toto všechno, nebo policie jen čeká, až z toho "neprokázání" provedu čin nejzoufalejší, aby se jím všechno ukončilo?


Ale policie nečeká, policie koná.
Policie bez jakéhokoliv vysvětlení alespoň něčeho, trvalým odkopáváním mě s tím, že prý se neprokázalo, mě už dohnala k asi ke dvacítce zoufalých činů.

A k tomu si ještě policie si na mě vymyslela bezpočet nesmyslů, pomluv, křivých tvrzení a lží.
A dokonce se mě už přímo pokusila zlikvidovat, zpochybňováním mého zdravotního stavu.
A nyní mě dokonce trestně stíhá, přičemž ani nedokázala uvést nic konkrétního. A i to nekonkrétní jsou jen manipulace, podsouvání, nesmysly a lži, ke kterým mi ani stížnost nedovolila.

Jsem si jistý, že je v nejvyšším veřejném zájmu občany informovat o tom, co a jak se tu děje.
Jak se zde likvidují rodiny, rodiče, sourozenecké vztahy a vazby.
Jak se záměrně vedou děti k nenávisti k otci, jen aby se ho děti co nejvíce bály, jen aby ho co nejvíce nenáviděly.
A jak se záměrně otec dohání k činům nejzoufalejším.
To všechno se tu děje a to všechno zde v nejvyšším veřejném zájmu popisuji a dokládám.


Jediné, co se tu neděje je to, že by se něco vysvětlilo, na něco odpovědělo. To se tu neděje. Jen se mi všichni posmívají, ponižují a čekají, k čemu mě takovým přístupem doženou, jenom aby se to vzápětí použili proti mě. kdybych to přežil.


Já podnikám na plný úvazek už od roku 1991, už 27 let. Měl jsem tu kontroly jak ČOI, tak FÚ. Co si přáli jsem musel vysvětlovat, dokládat, a zase vysvětlovat a přesně a až do doby, než všechno bylo úředníkům naprosto jasné. Takto se k mým povinnostem staví stát. 

 

A jak je to s mými právy?
Úředníci tajně pronikli do mé rodiny, mě si takto předem z dění v rodině odstavili, z procesu vyloučili, vše předemnou tajili, přemlouvali manželku, aby i ta předemnou vše tajila, nic se mnou neřešila, jenom aby rodinu mohli rozbít na základě zcela nesmyslného návrhu soudu, kterému nikdo nerozumí. Proto jsem ani nemohl něco vědět, proto jem ani nemohl něčemu rozumět, rodinu chránit.
A když se ptám, žádám, prosím, žebrám o vysvětlení .... tak se mi všechny kontroly a policie jen posmívají, ponižují mě a zesměšňují, odkopávají mě, jak já prý neprokázal .... Přitom já žádám, prosím, žebrám, pláču ... já se jenom ptám, já chci jen odpovědi, vysvětlení ...
A ani po tom všem se dodnes nedá z postupu OSPOD MB vůbec nic vysvětlit, na nic se neodpovědělo.


Státní moc počítá s tím, že to všechno ukončí až ten nejzoufalejší čin z toho, neb mi takovým postupem už 7 let dávají na jevo, že jiné řešení pro nás ani neexistuje. Smiř se s tím, že se nikdy nic nedozvíš, - nebo se nesmiř - a spáchej z toho, co chceš, nám je to jedno.


Jsem si jistý, je je nezbytné, aby se o takových praktikách OSPOD MB v součinnosti s policií dozvědělo co možná nejvíce lidí.
Že je to v nejvyšším veřejném zájmu
.


Aby se na takové úředníky a policii mohly připravit rodiny, rodiče, děti. Aby pak ze zoudfalství z toho nemuseli páchat ty nejzoufalejší činy.


Nejvyšší veřejný zájem musí být, aby se občané na takové úřednické postupy mohli připravit a tím ubude rodinných tragédií z úřednických masakrů rodin bez důvodů, bez vysvětlení. Tím se sníží počet
sebevražd nejen rodičů, ale i dětí z toho, jak se s nimi z moci úřední zachází. A jak se jim po tom všem ještě státní moc posmívá, odkopává je, a takto dohání do naprosté beznaděje, od které je už kousek k čemukoliv.


Jiří Klušák

Kontakt

Majitel tohoto webu a garant pravdivých údajů:

Jiří KLUŠÁK
Martínkov 105

675 44 Lesonice

jikl@jikl.cz

rekonstrukce webu:
srpen 2016


  47 nezvratných důkazů o zločinech OSPOD 50 položek

KRAJSKÁ ZPRÁVA,
totální sračka vypracovaná přímo hejtmanem kraje Vysočina, MUDr. Jiřím Běhounkem.

Je smutné, když otec dokládá úřednické zločiny na svých dětech a ti, co by to měli řešit, objasnit, se vám jen posmívají. Už 5 let. Přece by měl stačil jen jeden jediný důkaz a už jen toto to mělo spustit řádné šetření. Přece oznamuji a dokládám zločiny na dětech.
Jenom v jejich krajské zprávě je 47 důkazů o úřednických zločinech na mé rodině, na mých dětech. Čtyřicet sedm důkazů o zločinech z moci úřední napáchaných na mých dětech.
A když se mi místo řádného prošetření všichni jen posmívají, je jasné, že vás záměrně dohánějí k zoufalým činům i k tomu nejzoufalejšímu. A to jenom proto, aby ze svých postů všechny ty úřednické zločiny na naší rodině, na našich dětech, ututlali.
Proto jsem na konec požádal vládu o eutanazii.
Já v těch pomluvách a křivých obvinění nebudu žít.

Nejde jen o to, že jsem žádné dítě neodvrhl.
Nejde o to, že nás všechny sociální odbor, respektive hejtman kraje Vysočina nutí žít a podřídit se tomu, že prý matka rozbila rodinu, aby tím prý tmelila sourozence.
A že prý se jí to i podařilo.
To jsou přece takové sračky, tedy tak jasné důkazy, že záměrně navádí a štvou děti proti vlastnímu otci i matce. A že rozeštvávají i sourozence mezi sebou.
Takto jejich křivá obvinění, ty jejich totální sračky zmasakrovalo vztahy v rodině.
To jsou praktické výsledky krajské zprávy, té usvědčující krajské sračky vypracované přímo hejtmanem Kraje Vysočina, přímo MUDr. Jiřím Běhounkem.

O mě strach nemějte. Mě už sociální odbor, ani hejtman Kraje Vysočina nemůžou ublížit.
Já už rodinu a ani děti nemám.
Ale o vás mám strach.
Vás, či vaše děti mohou jejich praktiky dohnat k zoufalým činům i k sebevraždám.
Proto jsem tu a proto zde o všem píšu. Abyste se na ně mohli připravit.
Protože ti, co tak zneužívají své moci k páchání zločinů na rodinách, na dětech, jsou na svých postech pořád. A pořád se nám smějí, jak s jejich zneužívání moci k páchání zrůdností na rodinách, na dětech nikdo nic nenadělá.

Pokud mám doporučit alespoň jeden důkaz, pak by to bylo číslo 40.


Vsevjednom.cz
Powered by PrestaShop™    
Template prestashop