www.klusak.infoAktuálně

Vánoce 2017:


Podaří se mi někdy alespoň jednoho jediného policisty přesvědčit, že jsem jsem se nikdy neodstěhoval a vzhledem ke své profesi ani nemohl odstěhovat?
Že jsem nikdy nebyl a ani nemohl být formální?
Že jsem neodvrhl Tomáše, za což mě trestal OSPOD MB vyloučením z procesu v mé rodině?
Že matka za navádění OSPOD MB odvrhla syna Jakuba a proto ani nemohla obnovit sourozeneckou skupinu?
Uzná mi alespoň jeden jediný policisty, že Jakub existuje? Alespoň ti, kteří jej viděli?
Nebo po asi už stovce policejního prošetřování na věky zůstane - že jsem z toho
nic neprokázal?


Vysvětlí se toto všechno, nebo policie jen čeká, až z toho "neprokázání" provedu čin nejzoufalejší, aby se jím všechno ukončilo?


Ale policie nečeká, policie koná.
Policie bez jakéhokoliv vysvětlení alespoň něčeho, trvalým odkopáváním mě s tím, že prý se neprokázalo, mě už dohnala k asi ke dvacítce zoufalých činů.

A k tomu si ještě policie si na mě vymyslela bezpočet nesmyslů, pomluv, křivých tvrzení a lží.
A dokonce se mě už přímo pokusila zlikvidovat, zpochybňováním mého zdravotního stavu.
A nyní mě dokonce trestně stíhá, přičemž ani nedokázala uvést nic konkrétního. A i to nekonkrétní jsou jen manipulace, podsouvání, nesmysly a lži, ke kterým mi ani stížnost nedovolila.

Jsem si jistý, že je v nejvyšším veřejném zájmu občany informovat o tom, co a jak se tu děje.
Jak se zde likvidují rodiny, rodiče, sourozenecké vztahy a vazby.
Jak se záměrně vedou děti k nenávisti k otci, jen aby se ho děti co nejvíce bály, jen aby ho co nejvíce nenáviděly.
A jak se záměrně otec dohání k činům nejzoufalejším.
To všechno se tu děje a to všechno zde v nejvyšším veřejném zájmu popisuji a dokládám.


Jediné, co se tu neděje je to, že by se něco vysvětlilo, na něco odpovědělo. To se tu neděje. Jen se mi všichni posmívají, ponižují a čekají, k čemu mě takovým přístupem doženou, jenom aby se to vzápětí použili proti mě. kdybych to přežil.


Já podnikám na plný úvazek už od roku 1991, už 27 let. Měl jsem tu kontroly jak ČOI, tak FÚ. Co si přáli jsem musel vysvětlovat, dokládat, a zase vysvětlovat a přesně a až do doby, než všechno bylo úředníkům naprosto jasné. Takto se k mým povinnostem staví stát. 

 

A jak je to s mými právy?
Úředníci tajně pronikli do mé rodiny, mě si takto předem z dění v rodině odstavili, z procesu vyloučili, vše předemnou tajili, přemlouvali manželku, aby i ta předemnou vše tajila, nic se mnou neřešila, jenom aby rodinu mohli rozbít na základě zcela nesmyslného návrhu soudu, kterému nikdo nerozumí. Proto jsem ani nemohl něco vědět, proto jem ani nemohl něčemu rozumět, rodinu chránit.
A když se ptám, žádám, prosím, žebrám o vysvětlení .... tak se mi všechny kontroly a policie jen posmívají, ponižují mě a zesměšňují, odkopávají mě, jak já prý neprokázal .... Přitom já žádám, prosím, žebrám, pláču ... já se jenom ptám, já chci jen odpovědi, vysvětlení ...
A ani po tom všem se dodnes nedá z postupu OSPOD MB vůbec nic vysvětlit, na nic se neodpovědělo.


Státní moc počítá s tím, že to všechno ukončí až ten nejzoufalejší čin z toho, neb mi takovým postupem už 7 let dávají na jevo, že jiné řešení pro nás ani neexistuje. Smiř se s tím, že se nikdy nic nedozvíš, - nebo se nesmiř - a spáchej z toho, co chceš, nám je to jedno.


Jsem si jistý, je je nezbytné, aby se o takových praktikách OSPOD MB v součinnosti s policií dozvědělo co možná nejvíce lidí.
Že je to v nejvyšším veřejném zájmu
.


Aby se na takové úředníky a policii mohly připravit rodiny, rodiče, děti. Aby pak ze zoudfalství z toho nemuseli páchat ty nejzoufalejší činy.


Nejvyšší veřejný zájem musí být, aby se občané na takové úřednické postupy mohli připravit a tím ubude rodinných tragédií z úřednických masakrů rodin bez důvodů, bez vysvětlení. Tím se sníží počet
sebevražd nejen rodičů, ale i dětí z toho, jak se s nimi z moci úřední zachází. A jak se jim po tom všem ještě státní moc posmívá, odkopává je, a takto dohání do naprosté beznaděje, od které je už kousek k čemukoliv.


Jiří Klušák

Kontakt

Majitel tohoto webu a garant pravdivých údajů:

Jiří KLUŠÁK
Martínkov 105

675 44 Lesonice

jikl@jikl.cz

rekonstrukce webu:
srpen 2016


  genmjr. Mgr. Bc. Tomáši Tuhý ODSTUPTE 17 položek

Pane policejní prezidente genmjr. Mgr. Bc.Tomáši Tuhý,
v létě jsem vám popsal a doložil, jak se mě pokusila policie zlikvidovat. Vy jste to ze své pozice kryl. (zde v článcích: 1A, 1B a 1C. Policejní likvidace mé osoby)
Před více jak měsícem jsem vás popsal a doložil, jak si na mě plk. Pavel Peňáz jen tak vymyslel, že po policii požaduji jakési netolerování něčeho, aby touto manipulací, pomluvou blokoval šetření OSPOD MB. A vy na to nic. (zde v článcích 5A, 5B a 5C)
Před týdnem jsem vám popsal a doložil, jak por. Martin Kalina šíleným způsobem vyřešil korupční pobídky a korupční plnění na OSPOD MB. A vy nic. (zde v článcích 10A, 10B, 10C)
A po tom všem - nyní se mě policie opět pokouší zlikvidovat. To bylo spouštěčem k vyzvání vás k odstoupení.

Kriminální policie Třebíč si na mě vyrobila trestní stíhání, aby mojí likvidací znemožnila vyšetřování zločinných postupů na OSPOD MB. Podívejte, co všechno si na mě vymysleli, jak to zamuchlovali do Usnesení, až se v tom ani nedá vyznat. Sami vyžaduje přesnost, a sami takto obecně argumentujete v trestním řízení. (zde v článcích č. 15A, 15B, 15C a 15D) Na to již zahájené trestní stíhání jsem dnes podal stížnost.
Pane policejní prezidente, postačí, když si přečtete část od strany 12, od nadpisu - Několik vět o tom mém zabíjení paní Dis Stanislavy Chalupové a bude vám jasné, proč vás k odstoupení vyzývám. (2. Trestní řízení, STÍŽNOST)

Pane policejní prezidente, vy o těch hrůzách, spáchaných na naší rodině, na našich dětech víte úplně všechno, a to od léta 2014. Takto jsem vás tehdy o všem informoval už třetím popisem 1. října 2014. (zde v článku č. 20) A podívejme, kolik jsem tenkrát měl v tom popisu vizionářské pravdy.
Případ je pořád o tom, co a jak a proč nám OSPOD MB provedl. A jak se k tomu staví policie. A jaké po tom všem máme výsledky. Podívejte, jaké hrůzy vám popisuji a dokládám. Nevyvratitelně dokládám. A co proti tomu může postavit policie?

Policie místo vysvětlení alespoň něčeho, tak mě jednořádkovými odpověďmi o ničem dohnala k už asi 15 zoufalým činům. Takto mě záměrně dostávala do co nejhlubší deprese, absolutní beznaděje, do totálního zoufalství. A na ty zoufalé činy z toho čekala další skupina policistů, aby mě po úpravě mých zoufalých činů k obrazu svému, dorazili.
A k tomu ještě jsem už čelit asi desítce různých pomluv, které policie na mě hodila, jenom aby nemusela šetřit zrůdné postupy OSPOD MB v mé rodině, protože ji od prvopočátku je policii jasné, jak by to dopadlo. Proto se rozhodli obětovat, případně zlikvidovat, mě. Nic jiného v tom policie nekoná.

Pane policejní prezidente, děkujte jen mé obrovské duševní síle, že jsem to všechno strpěl, ustál, vydržel až do dneška. Jinak byste měl na svých rukou moji krev.

Pane policejní prezidente, odstupte.
Vy si můžete vybrat, je to na vaší vůli.
Ale protože je pro policii nejdůležitější, aby vypadala jen jako pomáhající a chránící, dokonalá, nechybující …. a aby to tak zůstalo, můj život je v ohrožení. Kdybyste odstoupil, dá mi to nadějí, že se vyřešení, vysvětlení případu, odpovědí na otázky, dožiji.

18. 12. 2017

Jiří Klušák
Martínkov 105
675 44 Lesonice


Vsevjednom.cz
Powered by PrestaShop™    
Template prestashop