www.klusak.infoAktuálně

Vánoce 2017:


Podaří se mi někdy alespoň jednoho jediného policisty přesvědčit, že jsem jsem se nikdy neodstěhoval a vzhledem ke své profesi ani nemohl odstěhovat?
Že jsem nikdy nebyl a ani nemohl být formální?
Že jsem neodvrhl Tomáše, za což mě trestal OSPOD MB vyloučením z procesu v mé rodině?
Že matka za navádění OSPOD MB odvrhla syna Jakuba a proto ani nemohla obnovit sourozeneckou skupinu?
Uzná mi alespoň jeden jediný policisty, že Jakub existuje? Alespoň ti, kteří jej viděli?
Nebo po asi už stovce policejního prošetřování na věky zůstane - že jsem z toho
nic neprokázal?


Vysvětlí se toto všechno, nebo policie jen čeká, až z toho "neprokázání" provedu čin nejzoufalejší, aby se jím všechno ukončilo?


Ale policie nečeká, policie koná.
Policie bez jakéhokoliv vysvětlení alespoň něčeho, trvalým odkopáváním mě s tím, že prý se neprokázalo, mě už dohnala k asi ke dvacítce zoufalých činů.

A k tomu si ještě policie si na mě vymyslela bezpočet nesmyslů, pomluv, křivých tvrzení a lží.
A dokonce se mě už přímo pokusila zlikvidovat, zpochybňováním mého zdravotního stavu.
A nyní mě dokonce trestně stíhá, přičemž ani nedokázala uvést nic konkrétního. A i to nekonkrétní jsou jen manipulace, podsouvání, nesmysly a lži, ke kterým mi ani stížnost nedovolila.

Jsem si jistý, že je v nejvyšším veřejném zájmu občany informovat o tom, co a jak se tu děje.
Jak se zde likvidují rodiny, rodiče, sourozenecké vztahy a vazby.
Jak se záměrně vedou děti k nenávisti k otci, jen aby se ho děti co nejvíce bály, jen aby ho co nejvíce nenáviděly.
A jak se záměrně otec dohání k činům nejzoufalejším.
To všechno se tu děje a to všechno zde v nejvyšším veřejném zájmu popisuji a dokládám.


Jediné, co se tu neděje je to, že by se něco vysvětlilo, na něco odpovědělo. To se tu neděje. Jen se mi všichni posmívají, ponižují a čekají, k čemu mě takovým přístupem doženou, jenom aby se to vzápětí použili proti mě. kdybych to přežil.


Já podnikám na plný úvazek už od roku 1991, už 27 let. Měl jsem tu kontroly jak ČOI, tak FÚ. Co si přáli jsem musel vysvětlovat, dokládat, a zase vysvětlovat a přesně a až do doby, než všechno bylo úředníkům naprosto jasné. Takto se k mým povinnostem staví stát. 

 

A jak je to s mými právy?
Úředníci tajně pronikli do mé rodiny, mě si takto předem z dění v rodině odstavili, z procesu vyloučili, vše předemnou tajili, přemlouvali manželku, aby i ta předemnou vše tajila, nic se mnou neřešila, jenom aby rodinu mohli rozbít na základě zcela nesmyslného návrhu soudu, kterému nikdo nerozumí. Proto jsem ani nemohl něco vědět, proto jem ani nemohl něčemu rozumět, rodinu chránit.
A když se ptám, žádám, prosím, žebrám o vysvětlení .... tak se mi všechny kontroly a policie jen posmívají, ponižují mě a zesměšňují, odkopávají mě, jak já prý neprokázal .... Přitom já žádám, prosím, žebrám, pláču ... já se jenom ptám, já chci jen odpovědi, vysvětlení ...
A ani po tom všem se dodnes nedá z postupu OSPOD MB vůbec nic vysvětlit, na nic se neodpovědělo.


Státní moc počítá s tím, že to všechno ukončí až ten nejzoufalejší čin z toho, neb mi takovým postupem už 7 let dávají na jevo, že jiné řešení pro nás ani neexistuje. Smiř se s tím, že se nikdy nic nedozvíš, - nebo se nesmiř - a spáchej z toho, co chceš, nám je to jedno.


Jsem si jistý, je je nezbytné, aby se o takových praktikách OSPOD MB v součinnosti s policií dozvědělo co možná nejvíce lidí.
Že je to v nejvyšším veřejném zájmu
.


Aby se na takové úředníky a policii mohly připravit rodiny, rodiče, děti. Aby pak ze zoudfalství z toho nemuseli páchat ty nejzoufalejší činy.


Nejvyšší veřejný zájem musí být, aby se občané na takové úřednické postupy mohli připravit a tím ubude rodinných tragédií z úřednických masakrů rodin bez důvodů, bez vysvětlení. Tím se sníží počet
sebevražd nejen rodičů, ale i dětí z toho, jak se s nimi z moci úřední zachází. A jak se jim po tom všem ještě státní moc posmívá, odkopává je, a takto dohání do naprosté beznaděje, od které je už kousek k čemukoliv.


Jiří Klušák

Kontakt

Majitel tohoto webu a garant pravdivých údajů:

Jiří KLUŠÁK
Martínkov 105

675 44 Lesonice

jikl@jikl.cz

rekonstrukce webu:
srpen 2016


Email k Usnesení

NÁMITKU, o které je minulý článek pod názvem Opatrovník 2 pokus jsem poslal emailem 31. 12. 2018 i s 10 přílohami Okresnímu soudu Třebíč, Ministerstvu spravedlnosti ČR a MUDr. Petru Hromadovi. 
A v úvodním emailu, ve zprávě jsem uvedl přesně tento "silvestrovský" text


Nejprve jsem uvedl, komu všemu posílám tento email s deseti přílohami:


******************

 

Okresní soud Třebíč – tento email i s přílohami je pro JUDr. Helenu Tomkovou Ph.D., k jejímu Usnesení z 10. prosince 2018

Ministerstvo spravedlnosti – i po tom všem, co se mi vůbec nic neuznalo a ani nevysvětlilo, Okresní soud Třebíč právě rozjíždí další kolo likvidace mé osoby. A když nyní o tom úplně všechno víte, cítím se bezpečněji.

MUDr. Petr Hromada – jste nová osoba v případu přizvaná Okresním soudem Třebíč. Z od nich poslaných informací o mě se můžete snadno přesvědčit, zda vám soud poslal všechno, abyste mi mohl pomoci, či zda si z vás udělal jen srandu, poslali jen to, co se jim hodí, abyste mě poškodil a je tím zachránil.

------------------------------------

Podívejte, jak občan této země na konci roku 2018 musí žádat, prosit Okresní soudu Třebíč, a pro jistotu i Ministerstvo spravedlnosti ČR, aby ho nezabíjeli.

To prošení popisuji v pětistránkové příloze č. 2. NÁMITKA.

Vše ostatní jsou přílohy na doložení, že úplně ve všem mám pravdu, a k té pravdě i plno a nezvratných důkazů. Proto mám plno důkazů, že mě Okresní soud Třebíč likviduje. A ještě se mi při tom posmívá, že prý je to v mém zájmu. To se uvádí v příloze 1. Usnesení.

V něm mi soud oznamuje, že prý zřejmě trpím duševní poruchou, která není jenom přechodná, která mi neumožňuje činit právní jednání ....

Soud to neví jistě, a přesto dál tvrdí, že ta porucha není jenom přechodná, a neumožňuje mi právní jednání.

Přitom já už více jak 28 let podnikám. Vybudoval jsem zahradnictví, mám 6 velkých skleníků, venkovní prodejní prostor na rostliny, kamennou prodejnu na semínka a internetový obchod: www.jikl.cz

Každému je jasné, že jako podnikatel měsíčně páchám stovky právních jednání, jako každý podnikatel. To je další důkaz, že soudu ani náhodou nejde o mé zdraví, ale o moji likvidaci. Soudní rozhodnutí a ani opatrovník na mém životu nic nemůže změnit. Tak proč mi jej tak usilovně nutí?

Podnikání mi přece nemůže soud zakázat.

Nemůže mi zakázat mít ve svých sklenících rostliny a celoročně se o ně starat. A celoročně je prodávat.

Soudní likvidace zdravého člověka přes duševní stav zesměšňuje soudnictví i soudní znalce. Více se o tom rozepisuje ve své knížečce.

A protože je silvestr, tak vám posílám i něco veselého.

Státní moc mě nutí, že jediná pravda o nás, o postupu úředníků je v Krajské zprávě z roku 2011.

Že postup, jaký popisují sami pracovníci OSPOD MB je v pořádku, normální, správný, a tedy jistě i běžný. Nikdo, ani okresní státní zástupce, ani okresní soud Třebíč a ani ministerstvo spravedlnosti na takovém postupu nevidí nic divného, všichni se za takový postup, za Krajskou zprávu postavili.

A cože je ten správný, normální, běžný postup pracovnic OSPOD MB, co nám uvádějí v Krajské zprávě z roku 2011?

Že OSPOD MB běžně rozbíjí rodiny z důvodů zařazování plnoletého do sourozenecké skupiny. Že si k tomu na svůj úřad a tajně pozvou matku dětí, tam ji sepíšou návrh soudu, který nikdo nedokáže vysvětlit, proto mu ani nemohla rozumět. A ihned jej odešlou soudu. Ani tedy matce neumožní, aby o tak zásadním kroku proti rodině, proti dětem se mohla poradit s otcem dětí. Ba naopak. Zatím co už úředníci činili kroky směřující proti rodině, otec té rodiny nemá o ničem ani ponětí. A aby to tak zůstalo co nejdéle, tak úřednice matce našich dětí radí, aby o tom kroku proti rodině před otcem dětí a synem Jakubem mlčela, aby jim všechno tajila. A takto proti otci a Jakubovi navedli i prvňáčka Vendulku.

A aby to rozbíjení rodiny OSPOD MB rychle a snadno prošlo přes soud, a otec s tím nemohl nic dělat, tak soudu v návrhu zatají to obnovování sourozenecké skupiny, a proto soudu v návrhu záměrně uvedli, že je otec dětí odstěhovaný, že manželství jen formálním svazkem.
Takto úřednice OSPOD MB podvedli otce rodiny, matku, děti i soud, aby si ze své moci sami sobě zařídili, že se rodiče vůbec řešit nebudou, že se s nimi nic řešit nebude, protože případ je jen o jednom rodiči, o matce dětí, protože dle OSPOD MB otec není, nepodílí se, nestará se, otec v rodině nijak nefunguje. Proto nemají ani vyjádření otce k tvrzení, které si na nás vymysleli na úřadu OSPOD MB, že prý je otec dětí odstěhovaný, že prý je naše manželství jen formálním svazkem. Ani k tomuto otce nepotřebovali.

Tak toto je ten správný úřednický postup, za ním si státní moc tak neochvějně stojí.

Státní moc mě likviduje, aby o nás platilo pouze to, co je uvedené v Krajské zprávě.
Ale také mě likviduje, když uvádím to, co je uvedeno v Krajské zprávě, protože to jsou prý bludy, já tím OSPOD MB pomlouvám, já je tím poškozuji, já je těmi bludy ohrožuji.

Státní moc mě musí zlikvidovat, aby Krajská zpráva zůstala v platnosti,

ale i proto, aby se zlikvidoval svědek, který o ní ví, který ji dokonce má.


Jiné řešení případu, než je moje likvidace, neexistuje. Jenom proto se povolal další znalec.

A nejhezčí na tom je, jak o tom všichni všechno vědí, a jak se proto maskují, jako že o tom nic neví.

A když je ten silvestr, tak ještě jeden vtip.

Jaký je rozdíl mezi českou a americkou demokracií?

Když se v Americe poškodí občan z moci úřední, tak se státní moc spojí a dělají všechno pro to, aby se to napravilo.

Když se v Česku poškodí občan z moci úřední, tak se státní moc spojí, a dělají všechno pro to, aby poškozeného zlikvidovali.

 

http://www.klusak.info/

http://www.klusak.info/knizecka/887-opatrovnik-2-pokus.html

 

********************

Přesně takto jsem jim to napsal a poslal 31. prosince 2018
A v takovém barevném provedení

I s těmi odkazy, aby už jim došlo, že by případ měli brát vážně.

 Vsevjednom.cz
Powered by PrestaShop™    
Template prestashop