www.klusak.infoAktuálně

Vánoce 2017:


Podaří se mi někdy alespoň jednoho jediného policisty přesvědčit, že jsem jsem se nikdy neodstěhoval a vzhledem ke své profesi ani nemohl odstěhovat?
Že jsem nikdy nebyl a ani nemohl být formální?
Že jsem neodvrhl Tomáše, za což mě trestal OSPOD MB vyloučením z procesu v mé rodině?
Že matka za navádění OSPOD MB odvrhla syna Jakuba a proto ani nemohla obnovit sourozeneckou skupinu?
Uzná mi alespoň jeden jediný policisty, že Jakub existuje? Alespoň ti, kteří jej viděli?
Nebo po asi už stovce policejního prošetřování na věky zůstane - že jsem z toho
nic neprokázal?


Vysvětlí se toto všechno, nebo policie jen čeká, až z toho "neprokázání" provedu čin nejzoufalejší, aby se jím všechno ukončilo?


Ale policie nečeká, policie koná.
Policie bez jakéhokoliv vysvětlení alespoň něčeho, trvalým odkopáváním mě s tím, že prý se neprokázalo, mě už dohnala k asi ke dvacítce zoufalých činů.

A k tomu si ještě policie si na mě vymyslela bezpočet nesmyslů, pomluv, křivých tvrzení a lží.
A dokonce se mě už přímo pokusila zlikvidovat, zpochybňováním mého zdravotního stavu.
A nyní mě dokonce trestně stíhá, přičemž ani nedokázala uvést nic konkrétního. A i to nekonkrétní jsou jen manipulace, podsouvání, nesmysly a lži, ke kterým mi ani stížnost nedovolila.

Jsem si jistý, že je v nejvyšším veřejném zájmu občany informovat o tom, co a jak se tu děje.
Jak se zde likvidují rodiny, rodiče, sourozenecké vztahy a vazby.
Jak se záměrně vedou děti k nenávisti k otci, jen aby se ho děti co nejvíce bály, jen aby ho co nejvíce nenáviděly.
A jak se záměrně otec dohání k činům nejzoufalejším.
To všechno se tu děje a to všechno zde v nejvyšším veřejném zájmu popisuji a dokládám.


Jediné, co se tu neděje je to, že by se něco vysvětlilo, na něco odpovědělo. To se tu neděje. Jen se mi všichni posmívají, ponižují a čekají, k čemu mě takovým přístupem doženou, jenom aby se to vzápětí použili proti mě. kdybych to přežil.


Já podnikám na plný úvazek už od roku 1991, už 27 let. Měl jsem tu kontroly jak ČOI, tak FÚ. Co si přáli jsem musel vysvětlovat, dokládat, a zase vysvětlovat a přesně a až do doby, než všechno bylo úředníkům naprosto jasné. Takto se k mým povinnostem staví stát. 

 

A jak je to s mými právy?
Úředníci tajně pronikli do mé rodiny, mě si takto předem z dění v rodině odstavili, z procesu vyloučili, vše předemnou tajili, přemlouvali manželku, aby i ta předemnou vše tajila, nic se mnou neřešila, jenom aby rodinu mohli rozbít na základě zcela nesmyslného návrhu soudu, kterému nikdo nerozumí. Proto jsem ani nemohl něco vědět, proto jem ani nemohl něčemu rozumět, rodinu chránit.
A když se ptám, žádám, prosím, žebrám o vysvětlení .... tak se mi všechny kontroly a policie jen posmívají, ponižují mě a zesměšňují, odkopávají mě, jak já prý neprokázal .... Přitom já žádám, prosím, žebrám, pláču ... já se jenom ptám, já chci jen odpovědi, vysvětlení ...
A ani po tom všem se dodnes nedá z postupu OSPOD MB vůbec nic vysvětlit, na nic se neodpovědělo.


Státní moc počítá s tím, že to všechno ukončí až ten nejzoufalejší čin z toho, neb mi takovým postupem už 7 let dávají na jevo, že jiné řešení pro nás ani neexistuje. Smiř se s tím, že se nikdy nic nedozvíš, - nebo se nesmiř - a spáchej z toho, co chceš, nám je to jedno.


Jsem si jistý, je je nezbytné, aby se o takových praktikách OSPOD MB v součinnosti s policií dozvědělo co možná nejvíce lidí.
Že je to v nejvyšším veřejném zájmu
.


Aby se na takové úředníky a policii mohly připravit rodiny, rodiče, děti. Aby pak ze zoudfalství z toho nemuseli páchat ty nejzoufalejší činy.


Nejvyšší veřejný zájem musí být, aby se občané na takové úřednické postupy mohli připravit a tím ubude rodinných tragédií z úřednických masakrů rodin bez důvodů, bez vysvětlení. Tím se sníží počet
sebevražd nejen rodičů, ale i dětí z toho, jak se s nimi z moci úřední zachází. A jak se jim po tom všem ještě státní moc posmívá, odkopává je, a takto dohání do naprosté beznaděje, od které je už kousek k čemukoliv.


Jiří Klušák

Kontakt

Majitel tohoto webu a garant pravdivých údajů:

Jiří KLUŠÁK
Martínkov 105

675 44 Lesonice

jikl@jikl.cz

rekonstrukce webu:
srpen 2016


Usnesení, novoroční

Opět se mě snaží státní moc vyloučit z řízení o postupu OSPOD MB v našem případě, a to jenom proto, aby bez mé přítomnosti ututlal zločiny spáchané z moci úžední na mé rodině, na mých dětech.
A jde na to stejně, jako při pořizování si na mě znaleckého posudku.
Opět je tam otázka, která je pro moji likvidaci, ta nejduležitější. Proto tam je a má číslo 21.

 

 

 


Proto tam není třeba otázka - zda mohu řídit auto?
Či zda mohu prodávat semínka nejjedovatějších rostlin?

Či zda mohu pracovat s motorovou pilou, s cirkulárkou ...
Zda mohu samostatně nakládat s finančními prostředky, na to se znalce ptá, to soud neví.
Ale zda si mohu sám zpracovávat daňové příznání a jsem schopen platit daně, což už 28 let dělám, to soud nezajímá.

Přitom jsem právě na toto Mgr. Andreu Mühlhandelovou v září 2018 přímo upozorňoval.

A o 4 měsíce později a máme znovu otázky, a opět tam o tom nic není.

Prostě, nikomu nevadí, že řídím auto, na to jsem zdravý.

O to státní moci nejde.

Jde pouze o to, zlikvidovat svědka zločinů na mé rodině, na mých dětech. Aby o tom nemohl vypovídat před soudem.


Proto je tam otázka číslo 21, a zní přesně takto:

"Je posuzovaný schopen komunikovat, účastnit se na soudním řízení na osobním výslechu?"

 

Na tu potřebuji od soudního znalce odpověď že ne.

Nic ostatní státní moc nezajímá. Ostatní otázky tomu zjevně dělají jen křoví.
Čas ukáže, že jsem měl i v tomto pravdu.

Proto jsem jim k otázkám na nový rok, 1. ledna 2019 poslal jednostránkovou NÁMITKU. Aby bylo zazněmenáno, co jsem tvrdil a jak to dopadlo.

A tu jsem emailem poslal Okresnímu soudu Třebíč, Ministerstvu spravednosti ČR a doktoru znalci, který to bude řešit.

 

Zde je ta NÁMITKA a hned pod tím jsou ty otázky.

20 otázek na hovno.

a jedna jediná otázka č. 21, k vůli které to všechno státní moc na mě páchá.

Poslední otázka číslo 22, která už jakoby počítala s tím, že se žádného soudního řízení neúčastním, tak už jde jen o to, jakou formou Klušákovi sdělovat soudní rozhodnutí.

 

 

 

Nyní následují tři listy Usnesení s otázkami.
A nakonci je text mé jednostránkové NÁMITKY,
protože zde okopírovaný listí není kvalitní, ostrý.

 

 

 

To je to nejdůležitější. kdepak, jestmi mohu řídit auto, o tom tam není ani písmenko.

Ale zda se mohu účastnit spudního žízení, to je pro soud naprosto to nejdůležtější. Aby se nikdy neřešily postupy OSPOD MB na mé rodině, na mých dětech.

 

 

Okresní soud Třebíč 10 Nc 21015 / 2018-190
Mgr. Andrea Mühlhandelová 1. ledna. 2019


Podávám NÁMITKU k usnesení ze dne 20. prosince 2018.

28. září 2018 jsem vám psal ohledně „brněnského psycho znalce“, takže o mě, o mé práci máte přesné informace.

Opatrovníka mám soudem ustanoveného už od konce srpna, do dvou měsíců mělo dojít k sepsání majetku, ale ještě jsem ho ani neviděl. A ten „brněnský psycho znalec“ se mi nikdy neozval.

Přes námitku žádám soud o vysvětlení soudního usnesení, kterému se z moci úřední musím podřídit.

Mám právo na řádné vysvětlení úředního postupu, když tak fatálně zasahuje do mých práv a svobod, na řádně vysvětlení. Dle soudu jsem prý duševně nemocný, přitom mi nikdo nedokáže nic vysvětlit ani ohledně opatrovníka. Takto se jedná s duševně nemocným?

Jakou činnost by měl opatrovník v souvislosti se mnou vykonávat?

 

Když se soud tak usilovně snaží, jen abych jej měl, tak to soud musí vědět. Proč mi to ještě nevysvětlil?

Mým životem, mojí prací od rána do večera je zahradnictví, které jsem si z ničeho vybudoval přímo doma. Postavil jsem si šest velkých skleníků, ve kterých pracuji i nyní, protože ve 3 sklenících jsou rostliny celoročně. Co se týče práce, mé profese, ani soud a ani opatrovník mi nemůže zakázat chodit do skleníku a tam každý den a od rána do večera pracovat.

O rostliny se pořád starám, a přímo doma si je i prodávám. A také je posílám, protože mám i internetový obchod. Ani soud, a ani opatrovník mi nemůže zakázat doma prodávat či někomu posílat rostliny. To znamená, že peníze mi sem nosí lidé, a mnoho mi je posílají na konto. To vylučuje, že by opatrovník mohl získat kontrolu nad financemi. Nemůže mě opatrovník nechat pracovat ve skleníku a zakázat prodej toho, co vypěstuji, a ještě aby to soud odůvodňovat – že prý je to v mém zájmu.

Jediné možné řešení by bylo, že by mi soud zakázat podnikání. Ale to nemůže, a kdyby ano, pak není třeba opatrovník. Když mi soud nemůže zakázat podnikání, pak je jasné, že jako podnikatel musím páchat tisíce právních jednání. Nákup, výroba - prodej.

Co se týče soupisu majetku – v sezoně, tedy na jaře a v létě zde mívám jen ve zboží asi tak milion a půl korun. Jen v rostlinách, semínkách, a v substrátech. Jen soupis toho by trvat několik dní, a na konci vždy bude, že už je to úplně jinak. Nikdy se soupis neudělá, protože to nejde. Musela by se zde udělat stop inventura, ale i tak – soupis neudělá. Protože rostliny jsou živý materiál. Pokud s nimi nebudu moci pracovat, bude stopka, tak než to spočítá bude část rostlin uhynulá. (já už toto řešil s finančním odborem)

Proč soud usiluje v roce 2019 o to, abych měl opatrovníka, respektive, aby se na něj nějaké povinnosti dohledně majetku a peněz hodily, když doposud jako podnikatel, tedy i jako správce svého majetku a financí funguji naprosto perfektně?
Co je za problém, že mi v roce 2019 soud i přes všechno vysvětlování a moji podnikatelskou profesi nutí opatrovníka, a ještě s tím, že prý je to v mém zájmu?

Opět žádám, prosím soud, aby mi ve věci opatrovníka vysvětlit alespoň to nejdůležitější, ale nikdy se mi nic nevysvětlilo. Ze zoufalství z toho posílám kopie i na min. spravedlnosti, ale i jim je to jedno, jako by takové postupy soudu považovali za naprosto normální.

Nikdo od soudů, a dokonce ani z min. spravedlnosti mi dodnes nedokázal vysvětlit, zda ještě platí návrh soudu o děti, důvody v něm uvedené a rozsudek k němu z roku 2007, nebo už z toho neplatí nic, a už o tom platí jen Krajská zpráva z roku 2011, která ale o rozbíjení naší rodiny uvádí opak toho, než se soudilo?
Toto vědět je v mém nejvyšším zájmu, abych už z toho nepáchal nic zoufalého.

Nikdo mi doposud nedokázal vysvětlit, jakou že to duševní nemocí vlastně trpím, když nepříčetnost znalci v posudku vyloučili a žádný blud se nikde řádně nepopsal, se mnou dodnes neřešil? A psycho doktor, ke kterému musím na základě příkazu soudu chodit, taktéž žádný blud neobjevil, nic takového neléčí, se mnou neřeší. Proto jsem žádné léky nikdy nebral, a to jen proto, že žádné nepotřebuji.


Soud usiluje o to, abych měl opatrovníka, přitom já dodnes, tedy do 1. 1. 2019 netuším ani proč ho mám mít, ani co by konal.

Blížíme se do naprosto kuriozní situaci, že psycho lékař ukončí mé léčení, aniž by mě léčil, dokázal jmenovat alespoň jeden problém, jediný blud, přitom soud ještě pořád bude vymýšlet, jakými úkoly pověřit mě už dávno přisouzeného opatrovníka. Když mám tak náročné povolání, tolik toho každý den zvládám a když mu soud dává tak primitivní otázky, co na ně v porovnání s realitou asi odpoví?

Soudní znalec nebude řešit, zda jsem či nejsem duševně nemocný, ale jen omezení mé svéprávnosti na základě údajů od soudu.

Co mu asi může soud dodat za informace o mě, když soud ani neví, zda o nás platí návrh soudu a rozsudek k němu z roku 2007 či už to neplatí a platí o nás už jen Krajská zpráva z roku 2011? Vypadá to, že pro znalce to soud vždy perfektně ví, ale pro mě neví nic

Vše se přece dělá kvůli otázce 21 a 22. To je prto krytí zločinů na mých dětech to základní, proto se to dělá.

Já se opatrovnictví nebráním, já jen potřebuji vysvětlit, co by měl v souvislosti s mým podnikáním vykonávat?

 

Pokud mě soud skutečně pomáhá, skutečně má starost o mé zdraví, tak jako duševně nemocnému to jistě rád a perfektně vysvětlí. Pokud mě soud potřebuje jen takto zlikvidovat, tak se mi nevysvětlí nikdy nic.
Já jsem oběť soudu, já se jen bráním

Vše se přece dělá kvůli otázce 21. To ostatní je jen křoví. Aby takto soud kryl zločiny spáchané na mé rodině, na mých dětech.


Nakonec za mnou opatrovník ani nikdy nepřijede, soupis majetku neudělá. Jen na příkaz soudu bude dbát, abych se z důvodů duševní poruchy neúčastnil soudního řízení, osobního výslechu. Takto soud chce krýt zločiny spáchané na mé rodině, na mých dětech.

Jiří Klušák
Martínkov 105
675 44 Lesonic

 

1. ledna  2019Vsevjednom.cz
Powered by PrestaShop™    
Template prestashop