www.klusak.infoAktuálně

Vánoce 2017:


Podaří se mi někdy alespoň jednoho jediného policisty přesvědčit, že jsem jsem se nikdy neodstěhoval a vzhledem ke své profesi ani nemohl odstěhovat?
Že jsem nikdy nebyl a ani nemohl být formální?
Že jsem neodvrhl Tomáše, za což mě trestal OSPOD MB vyloučením z procesu v mé rodině?
Že matka za navádění OSPOD MB odvrhla syna Jakuba a proto ani nemohla obnovit sourozeneckou skupinu?
Uzná mi alespoň jeden jediný policisty, že Jakub existuje? Alespoň ti, kteří jej viděli?
Nebo po asi už stovce policejního prošetřování na věky zůstane - že jsem z toho
nic neprokázal?


Vysvětlí se toto všechno, nebo policie jen čeká, až z toho "neprokázání" provedu čin nejzoufalejší, aby se jím všechno ukončilo?


Ale policie nečeká, policie koná.
Policie bez jakéhokoliv vysvětlení alespoň něčeho, trvalým odkopáváním mě s tím, že prý se neprokázalo, mě už dohnala k asi ke dvacítce zoufalých činů.

A k tomu si ještě policie si na mě vymyslela bezpočet nesmyslů, pomluv, křivých tvrzení a lží.
A dokonce se mě už přímo pokusila zlikvidovat, zpochybňováním mého zdravotního stavu.
A nyní mě dokonce trestně stíhá, přičemž ani nedokázala uvést nic konkrétního. A i to nekonkrétní jsou jen manipulace, podsouvání, nesmysly a lži, ke kterým mi ani stížnost nedovolila.

Jsem si jistý, že je v nejvyšším veřejném zájmu občany informovat o tom, co a jak se tu děje.
Jak se zde likvidují rodiny, rodiče, sourozenecké vztahy a vazby.
Jak se záměrně vedou děti k nenávisti k otci, jen aby se ho děti co nejvíce bály, jen aby ho co nejvíce nenáviděly.
A jak se záměrně otec dohání k činům nejzoufalejším.
To všechno se tu děje a to všechno zde v nejvyšším veřejném zájmu popisuji a dokládám.


Jediné, co se tu neděje je to, že by se něco vysvětlilo, na něco odpovědělo. To se tu neděje. Jen se mi všichni posmívají, ponižují a čekají, k čemu mě takovým přístupem doženou, jenom aby se to vzápětí použili proti mě. kdybych to přežil.


Já podnikám na plný úvazek už od roku 1991, už 27 let. Měl jsem tu kontroly jak ČOI, tak FÚ. Co si přáli jsem musel vysvětlovat, dokládat, a zase vysvětlovat a přesně a až do doby, než všechno bylo úředníkům naprosto jasné. Takto se k mým povinnostem staví stát. 

 

A jak je to s mými právy?
Úředníci tajně pronikli do mé rodiny, mě si takto předem z dění v rodině odstavili, z procesu vyloučili, vše předemnou tajili, přemlouvali manželku, aby i ta předemnou vše tajila, nic se mnou neřešila, jenom aby rodinu mohli rozbít na základě zcela nesmyslného návrhu soudu, kterému nikdo nerozumí. Proto jsem ani nemohl něco vědět, proto jem ani nemohl něčemu rozumět, rodinu chránit.
A když se ptám, žádám, prosím, žebrám o vysvětlení .... tak se mi všechny kontroly a policie jen posmívají, ponižují mě a zesměšňují, odkopávají mě, jak já prý neprokázal .... Přitom já žádám, prosím, žebrám, pláču ... já se jenom ptám, já chci jen odpovědi, vysvětlení ...
A ani po tom všem se dodnes nedá z postupu OSPOD MB vůbec nic vysvětlit, na nic se neodpovědělo.


Státní moc počítá s tím, že to všechno ukončí až ten nejzoufalejší čin z toho, neb mi takovým postupem už 7 let dávají na jevo, že jiné řešení pro nás ani neexistuje. Smiř se s tím, že se nikdy nic nedozvíš, - nebo se nesmiř - a spáchej z toho, co chceš, nám je to jedno.


Jsem si jistý, je je nezbytné, aby se o takových praktikách OSPOD MB v součinnosti s policií dozvědělo co možná nejvíce lidí.
Že je to v nejvyšším veřejném zájmu
.


Aby se na takové úředníky a policii mohly připravit rodiny, rodiče, děti. Aby pak ze zoudfalství z toho nemuseli páchat ty nejzoufalejší činy.


Nejvyšší veřejný zájem musí být, aby se občané na takové úřednické postupy mohli připravit a tím ubude rodinných tragédií z úřednických masakrů rodin bez důvodů, bez vysvětlení. Tím se sníží počet
sebevražd nejen rodičů, ale i dětí z toho, jak se s nimi z moci úřední zachází. A jak se jim po tom všem ještě státní moc posmívá, odkopává je, a takto dohání do naprosté beznaděje, od které je už kousek k čemukoliv.


Jiří Klušák

Kontakt

Majitel tohoto webu a garant pravdivých údajů:

Jiří KLUŠÁK
Martínkov 105

675 44 Lesonice

jikl@jikl.cz

rekonstrukce webu:
srpen 2016


11. strana ze Zprávy vládě ČR

Situace doma po odchodu Tomáše. Soud o výživné. Příchodem vánoc 2006 domácí pohoda končila.


31. srpna 2006 plnoletý Tomáš odešel z domu.


Nikdo jeho odchodu nelitoval, nikdo s tím neměl ani ten nejmenší problém. Nebylo ani proč. Tomášovi se přece splnil sen. Konečně vypadl z rodiny, kterou tak nenáviděl, kterou tak pohrdal. S nikým se ani nerozloučil, nikomu neřekl, kam vlastně jde.
A zda a kdy se vrátí. Takže jsme o tom nevěděli nic, ani jsme na něj neměli kontakt. Už s námi nechtěl mít nic společného.

Od jeho odchodu byl doma naprostý klid. My se nehádali, minulá přítomnost tyrana Tomáše měla tu výhodu, že nás stmelila.


S patnáctiletou Barborou jsem měl tehdy perfektní vztah, s šestiletou Vendulou ještě perfektnější.


Manželka odjížděla každý den v pět ráno do práce, do Moravských Budějovic. Já byl pořád doma, já se staral o děti. Já s nimi byl ve dnech volna, prázdnin, při nemocech. Jen já. Pořád. Každý den. Barbora odjížděla do Třebíče o půl sedmé. Vendulka jezdila do první třídy, do Moravských Budějovic, před půl osmou. Jen já budil a jen já připravoval prvňáčka. A když se v poledne vracela, zase jen já se staral. Každý den. Nikdo jiný totiž doma ani nebyl. Manželka přijížděla nejdříve o půl čtvrté, někdy i později.


Začátkem září, tedy asi týden po tom, co Tomáš odešel, mi přišel dopis od soudu.
Tomáš po mě soudně vymáhal výživné. Tak proto se mnou o výživném nikdy nemluvil, na ničem se nedomlouval, před těmi otázkami se schovával, proto tajil, kam půjde, proto nedal na sebe kontakt. Ale penízky koncem srpna, ty si klidně převzal přitom už se tajně začátkem srpna obrátil na soud, že prý mu otec za měsíc nebude platit a on proto nemá jinou možnost …. A přesto, koncem srpna si peníze klidně převzal. Tak přesně takový je Tomáš. Nešlo s ním vyjít. Byla to jen další z jeho pastí, sprosťáren, na způsobení rodině co největších škod. Jen aby ukázal, jak bude zle, když se mu nepodřídíme.

Soudu uvedl skutek, který se prý teprve, až za měsíc, stane.
A že rodiče hospodaří společně. Už z těchto důvodu se nebude nic soudit. Rodiče hospodaří společně, otec nemá svoje peníze. Mají společné peníze, společné platby a společnou povinnost se zastupovat. Nemůže být souzen jen jeden rodič, když žijí a hospodaří společně a jedná se o jejich společné dítě. Protože svatbou skončilo já, a začalo my. Nemohou otce soudit, a tvářit se, jako by se společná vyživovací povinnost matky vůbec netýkala.

Přesto se na základě totálně nesmyslného návrhu soudu a ještě tak pokoutně soudu poslaného, na základě toho, co prý se teprve stane, na základě křivého udání otce soudu soudilo. A byl vydán rozsudek.
Soudila to JUDr. Helena Tomková Ph.D., okresní soud Třebíč. A bylo to 17. října 2006.

Takto se semnou, s naší rodinou Tomáš rozloučil.

Křivým udáním soudu za skutek, který se prý teprve stane. A on už se postará, aby se stal.


To je celé. Vlastně není.


Jak lže vyčíst z krajské zprávy, po této nevídané, neslýchané křivárně, kterou Tomáš spáchal na otci a to ještě obzvláště zavrženíhodným způsobem, ho ještě sociální odbor kryl, dokonce zcela podporoval tím, že otce obvinil z toho, že prý otec odvrhl Tomáše. Já mu nic špatného nikdy neudělal. Já mám celý ten soud nahraný. I ten další.

O nějakém odvrhnutí nemůže být ani řeč.
Tomášův návrh soudu a jeho výpověď to vylučují.

Obé najdete v přílohách.


Jak je možné, že takové a tolik hnusů po tom všem si na mě ještě sociální odbor vymyslel?
K soudům se ještě vrátím. Tady na tento soudní podvod na otce se nabalila další, ještě daleko brutálnější křivárna. 12. 11. 2007.


Pikantní na tom je, že o dva roky později se Tomáš přímo u soudu zřekl otce. I to mám nahrané a je to uvedeno i v rozsudku.

A přesto, a po tom všem musím snášet křivé obvinění od sociálního odboru, že prý otec, tedy já, odvrhl dítě.
Copak těm křivárnám, těm křivým obviňování otce, tomu trvalému pronásledování otce za jejich výmysly nikdy nebude konec?


Po asi čtyřech měsících, s příchodem vánoc 2006 domácí pohoda končila.

 

Chování Barbory se začalo prudce měnit. Začala být vůči mně sprostá. Ale nehádali jsme se. Já jsem to přecházel, protože co chcete vysvětlovat dceři, když vám říká, že vás nesnáší, nenávidí, že se vás štítí? Já nerozuměl tomu, proč to dělá. Horší bylo, že matce takové jednání dcery s otcem dělalo dobře. Ona ji v tom podporovala. Barboře bylo jasné, že se k tomu bude matka stavět, jako to bylo u Tomáše. Když mi bude nadávat, když bude tvrdit, jak je otec špatný, tak na oplátku za to ji matka všechno dovolí. Protože, když je otec tak špatný, tak přece ona musí být tak dobrá, co se o všechno stará, dělá … A za to dostane Barbora absolutní volnost. A tenkrát chodila s Radkem Jahodou z Moravských Budějovic, a ten moc slušnosti ani inteligence nepobral.

Takže se stávalo, že občas ani nepřišla ze školy, ale matka ji vždy omlouvala. Matka ji dokonce naváděla, aby mi kradla peníze. Neřešil jsem to. Už jsem měl zkušenosti s Tomášem, když se dítě na vás s matkou domluví, podporují se, nemáte šanci.


I tento příběh dokazuje, jak na tom ve skutečnosti byla. I toto byl problém a pro ni zcela nevysvětlitelné, nepochopitelné.

 Vsevjednom.cz
Powered by PrestaShop™    
Template prestashop