www.klusak.infoAktuálně

Vánoce 2017:


Podaří se mi někdy alespoň jednoho jediného policisty přesvědčit, že jsem jsem se nikdy neodstěhoval a vzhledem ke své profesi ani nemohl odstěhovat?
Že jsem nikdy nebyl a ani nemohl být formální?
Že jsem neodvrhl Tomáše, za což mě trestal OSPOD MB vyloučením z procesu v mé rodině?
Že matka za navádění OSPOD MB odvrhla syna Jakuba a proto ani nemohla obnovit sourozeneckou skupinu?
Uzná mi alespoň jeden jediný policisty, že Jakub existuje? Alespoň ti, kteří jej viděli?
Nebo po asi už stovce policejního prošetřování na věky zůstane - že jsem z toho
nic neprokázal?


Vysvětlí se toto všechno, nebo policie jen čeká, až z toho "neprokázání" provedu čin nejzoufalejší, aby se jím všechno ukončilo?


Ale policie nečeká, policie koná.
Policie bez jakéhokoliv vysvětlení alespoň něčeho, trvalým odkopáváním mě s tím, že prý se neprokázalo, mě už dohnala k asi ke dvacítce zoufalých činů.

A k tomu si ještě policie si na mě vymyslela bezpočet nesmyslů, pomluv, křivých tvrzení a lží.
A dokonce se mě už přímo pokusila zlikvidovat, zpochybňováním mého zdravotního stavu.
A nyní mě dokonce trestně stíhá, přičemž ani nedokázala uvést nic konkrétního. A i to nekonkrétní jsou jen manipulace, podsouvání, nesmysly a lži, ke kterým mi ani stížnost nedovolila.

Jsem si jistý, že je v nejvyšším veřejném zájmu občany informovat o tom, co a jak se tu děje.
Jak se zde likvidují rodiny, rodiče, sourozenecké vztahy a vazby.
Jak se záměrně vedou děti k nenávisti k otci, jen aby se ho děti co nejvíce bály, jen aby ho co nejvíce nenáviděly.
A jak se záměrně otec dohání k činům nejzoufalejším.
To všechno se tu děje a to všechno zde v nejvyšším veřejném zájmu popisuji a dokládám.


Jediné, co se tu neděje je to, že by se něco vysvětlilo, na něco odpovědělo. To se tu neděje. Jen se mi všichni posmívají, ponižují a čekají, k čemu mě takovým přístupem doženou, jenom aby se to vzápětí použili proti mě. kdybych to přežil.


Já podnikám na plný úvazek už od roku 1991, už 27 let. Měl jsem tu kontroly jak ČOI, tak FÚ. Co si přáli jsem musel vysvětlovat, dokládat, a zase vysvětlovat a přesně a až do doby, než všechno bylo úředníkům naprosto jasné. Takto se k mým povinnostem staví stát. 

 

A jak je to s mými právy?
Úředníci tajně pronikli do mé rodiny, mě si takto předem z dění v rodině odstavili, z procesu vyloučili, vše předemnou tajili, přemlouvali manželku, aby i ta předemnou vše tajila, nic se mnou neřešila, jenom aby rodinu mohli rozbít na základě zcela nesmyslného návrhu soudu, kterému nikdo nerozumí. Proto jsem ani nemohl něco vědět, proto jem ani nemohl něčemu rozumět, rodinu chránit.
A když se ptám, žádám, prosím, žebrám o vysvětlení .... tak se mi všechny kontroly a policie jen posmívají, ponižují mě a zesměšňují, odkopávají mě, jak já prý neprokázal .... Přitom já žádám, prosím, žebrám, pláču ... já se jenom ptám, já chci jen odpovědi, vysvětlení ...
A ani po tom všem se dodnes nedá z postupu OSPOD MB vůbec nic vysvětlit, na nic se neodpovědělo.


Státní moc počítá s tím, že to všechno ukončí až ten nejzoufalejší čin z toho, neb mi takovým postupem už 7 let dávají na jevo, že jiné řešení pro nás ani neexistuje. Smiř se s tím, že se nikdy nic nedozvíš, - nebo se nesmiř - a spáchej z toho, co chceš, nám je to jedno.


Jsem si jistý, je je nezbytné, aby se o takových praktikách OSPOD MB v součinnosti s policií dozvědělo co možná nejvíce lidí.
Že je to v nejvyšším veřejném zájmu
.


Aby se na takové úředníky a policii mohly připravit rodiny, rodiče, děti. Aby pak ze zoudfalství z toho nemuseli páchat ty nejzoufalejší činy.


Nejvyšší veřejný zájem musí být, aby se občané na takové úřednické postupy mohli připravit a tím ubude rodinných tragédií z úřednických masakrů rodin bez důvodů, bez vysvětlení. Tím se sníží počet
sebevražd nejen rodičů, ale i dětí z toho, jak se s nimi z moci úřední zachází. A jak se jim po tom všem ještě státní moc posmívá, odkopává je, a takto dohání do naprosté beznaděje, od které je už kousek k čemukoliv.


Jiří Klušák

Kontakt

Majitel tohoto webu a garant pravdivých údajů:

Jiří KLUŠÁK
Martínkov 105

675 44 Lesonice

jikl@jikl.cz

rekonstrukce webu:
srpen 2016


13. strana ze Zprávy vládě ČR

púsychoporadna, kde manželka přiznala, že se nestará, nevaří, nepoklízí, že má doma nehorátźný bordel a smrad. A vě všem slibovala nápravu. 
A až do 22. dubna 2007 ujišťování mě i Jakuba, že se doma nic zvláštního neděje, že je všechno v naprostém pořádku.


Ještě ten večer, co matka tak naváděla patnáctiletou Barboru, aby otce vydírala hrozbou sebevraždy,  jsem se o pomoc obrátil na manželskou poradnu Třebíč.
Bylo to pouze a jen z toho důvodu, jak se ke mně chová dcera Barbora. To se mělo řešit, to byl můj požadavek, to já jsem pomoc u odborníků pro naši rodinu objednával. Případ měla na starosti doktorka Mlejnková.


A to už se dostáváme na konec února 2007.


Z Barbory se problém přesunul na matku, takže se prakticky řešila jen manželka. Vysvětlil jsem ji, že nevaří, nepoklízí, nestará se, že ztrácí i základní hygienické návyky. Jak i v těch nejhrůznějších činech Tomáše mu dělala alibi, a jak i nyní matka dceru navádí a štve proti otci. Jak ji učí krást mi peníze, jak ji podporuje, když mě Barbora i před Vendulkou říká, jak se mě štítí, jak mě nesnáší, jak mě nenávidí. Jak ji matka navádí, aby mě Barbora neposlouchala, nijak nepomáhala. A jak to vyvrcholilo tím, že ji matka dokonce naváděla, aby mě, otce dcera vydírala, vyhrožovala sebevraždou, pokud po ní budu něco chtít.


Nikdy od manželky ale ani Barbory přede mnou nezaznělo, že by něco z toho nebyla pravda, či že se tak nestalo, či se stalo jinak. To si netroufli, protože mám plno zvukových záznamů o tom. Když žijete s duševně nemocnou manželkou, když s vámi takto jednají, vždy je potřeba zajistit si dostatek důkazů, ke svému tvrzení.


Manželka přiznala, že ve všem mám pravdu, že nevaří, nepoklízí, že se nestará, že si vlastně dělá, co chce. A slibovala nápravu.


Doktorka si tajně pozvala i Tomáše, který tehdy u nás už půl roku nebydlel. To jsem uvítal. Doktorce Mlejnkové jsem nabídl, že za každou špatnost, kterou jsem kdy Tomášovi provedl, mu dám 10 tisíc korun. To pak doktorka Mlejnková popřela, ale o to nejde. Jde o to, že se neřešilo vůbec nic ohledně toho, že bych se já někdy nějak špatně choval k Tomášovi. Na nic nepřišli.
Naopak – ukazoval jsem jí dopisy, které zoufalá matka a sourozenci psali Tomášovi, kde jej žádají, prosí, aby na ně nebyl tak krutý. Zcela jistě se tam neřešilo, že by nemohli chodit za Tomášem, či že by za ním chodili tajně. To by ani nešlo, neb si za ním chodila, kdykoliv chtěla. Dokonce jsem ji za Tomášem sám posílal. Proto proti mně vůbec nic nebylo.

Já neměl co měnit na svém chování, na svém jednání. Mně se vůbec nic nevyčítalo, po mě se vůbec nic nechtělo.
To manželka tam slibovala nápravu. To bylo koncem března 2007.

Zdálo se, manželská poradna matce pomohla, že alespoň mírně pochopila svou roli, své povinnosti v rodině i vůči dětem.

 

Manželka nevařila. To se tam vyřešilo dohodou, že od 1. dubna jsme já a Jakub brali obědy. Barbora celý ten rok neměla obědy. Ona doma věčně nebyla, chodila v noci, jí a matce to tak perfektně vyhovovalo. Situace u nás byla stabilizovaná a už se měla jen lepšit. Určitě ji nic neohrožovalo. Právě jsme navštěvovali manželskou poradnu a všechno je v pořádku. Na mě nebylo nic špatného, já jsem obstál. A ona se měla polepšit, měla si konečně alespoň částečně plnit své povinnosti.

Dále už se k té terapii doktorky Mlejnkové nebudu vyjadřovat. Mohu uvést, že její terapie bylo to nejhorší, co mě kdy v životě potkalo. Něco tak zrůdného z takové instituce, to bych nepřál zažít nikomu, neb slabší povahy by ji jistě na místě zabili. A já bych to zcela chápal. Ale já byl na šoky a podrazy řádně vycvičený jak Tomášem, tak i manželkou. Proto přežila. Ale měla na mále.

 

Když se po létech začal prošetřovat náš případ, podal jsem na ni stížnost a nešetřil jsem ji. Proč to píšu? Protože se k mé stížnosti doktorka Mlejnková vyjádřila. Takže na mě byla hezky nabroušená. Ale co je hlavní, tu zprávu od ní máme. A ta potvrzuje, že proti mně tam vlastně vůbec nic nebylo, nic takového se neřešilo. Se mnou že byla manželka spokojena. Dokonce ani zmínka o tom, že bych byl odstěhovaný, formální. Ani o tom, že za Tomášem někdo chodí tajně, či že bych odvrhl Tomáše. Nic špatného na mě nenašel ani Tomáš. Ale je tam potvrzeno, že ona nevařila, nepoklízela, nestarala se. A že mě jen využívá, a že naváděla a štvala děti proti mně.

A že ve všem slibovala nápravu. To je tam uvedeno. To je velice důležité vědět, taková byla u nás situace začátkem dubna 2007.

Více o tom psychocentru psát nebudu, neb je to obšírně popsané na mém blogu v článcích číslo devatenáct a hlavně v čísle 20.

Je duben 2007 začíná nový život, máme první obědy.
A blíží se narozeniny.

10. dubna, mám narozeniny – a nic se neděje. Nikdo mi k narozeninám nepopřál, nic jsem nedostal.

16. dubna má narozeniny manželka. Dal jsem jí první mobilní telefon, aby mohla být v kontaktu s Tomášem, kdyby potřebovala. Mobil si převzala.

19. dubna jsme měli výročí svatby. Já nedostal nic, manželce jsem dal květiny, bonboniéru, víno. Vše si převzala.
A zase – nic se neslavilo.

Bylo mi to divné. Několikrát jsem se manželky ale i Barbory ptal, zda se něco nestalo, co se to děje, že se mi zdají být divné. Hlavně Barbora mě ubezpečovala, že se vůbec nic nedej, že mám být v klidu, že je všechno v nejlepším pořádku.


Od 16. dubna jsem se jich nejméně 1x denně ptal a vždy jsem dostával stejné odpovědi.

 Vsevjednom.cz
Powered by PrestaShop™    
Template prestashop