www.klusak.infoAktuálně

Záměrná likvidace rodiny z moci úřední:
Toto je příběh o rozbíjení rodiny, kdy rodiče o rozvodu ani neuvažovali, přesto nám úřednice OSPOD MB na základě korupční nabídky a korupčního plnění tjně učiněné matce našich dětí zlikvidovaly rodinu.
Korupční nabídkou
byl úřednický návrh soudu o děti.
Korupčním plněním
se stal úřednický postup, kterým se ze své moci postaraly, aby všechno snadno a rychle a - bez otce - prošlo.

Proto úřednice matce stvořily návrh soudu o děti, který nikdo nedokáže vysvětlit, ale který si protlačily přes soud prakticky na jedno státní.
A protože až tak nesmyslný návrh soudu o děti je až příliš velký důkaz o úřednickém zločinu na naší rodině, tak jen co ten jejich návrh zlikvidoval naší rodinu, tak si jej ty samé úřednice z případu odstranily a nahradily úplně jinými důvody.
A všichni, úplně všichni, co tento případ řešili se tváří, jako by návrh soudu o děti a rozsudek k němu nikdy ani neexistovaly.


Sebevraždy:
Toto je příběh o tom, že některé případy se řeší záměrným doháněním občana k těm nejzoufalejším činům, k definitivě. Trvale své oběti vnucují úplné nesmysly, a ani jim nejde o to, aby to jejich oběť přijala, ale aby ji tím dohnali do naprosté beznaděje a z ní k těm nejzoufalejším činům.
Já už od roku 2011 vysvětluji a dokládám, že tvrzení úředníků,
- že prý jsem odvrhl dítě, to rozbilo sourozeneckou skupinu a započalo destrukci rodiny, a že by manželka dítě nikdy neodvrhla, a aby obnovila sourozeneckou skupinu, jedinou možností bylo, rozbít rodinu, odejít do Lukovan, kde měla prázdný domek
jsou absolutní hovadiny.
A když je vám toto vnucuváno a už 8 let a nenestal vůbec žádný posun ….
Člověka zabíjí, že stačí tak málo, takové nic – jen se podívat na tu obnovenou sourozeneckou skupinu.
A hned je to jasné, úřednice usvědčeny, a oznamovateli dáno ihned a ve všem za pravdu. Ale to všichni víme. Právě proto se nikdo nikdy tou sourozeneckou skupinou nezabýval a zabývat nehodlá.


Duševní zdraví:
Když státní moc takto a tolik let občana terorizuje, vnucuje mu takové hovadiny a ještě takovými formami, může to zdraví občana až tak poškodit, že mu je přisouzena léčba a opatrovník.
Ale za ty poruchy by mohly pouze a jen pomluvy a lži a křivá tvrzení úřednic.
A všichni ti, kteří to ze svých postů podporují, kryjí, kteří mi ty úřednické hovadiny trvale vnucují jako jedinou pravdu o důvodech rozbíjení naší rodiny.


Terorismus:
Státní moc mě už léta záměrně dostává do naprosté beznaděje, ze které se páchají ty nejzoufalejší činy, protože nikdo nedokáže vysvětlit návrh soudu o děti. Pokud z toho tlaku na mě záměrně vytvářený něco spáchám, s tím už si budou umět poradit, to řešit. Proto mě k nim dohánějí. Abych už něco z toho spáchal. Cokoliv. To je to nejhorší, že cokoliv.
Jenže nikde není jistota, že tím nejzoufalejším činem bude „jen sebevražda“.
Toto je ukázkový příklad, jak státní moc záměrně vyrábí zoufalce a pak skutečně jen čeká, až z toho konečně něco spáchá. Cokoliv. 
Proto jsem o případu informoval i BIS.
Toto není nějaká – „Modrá velryba“ – kde záleží na každém, zda si něco o tom vyhledá, s tím začne, bude plnit …
Toto je daleko horší, nebezpečnější, zákeřnější ... Protože to se na občana všechno jen tak vymyslí, hodí, nic řádně nevysvětlí, nic se mu neuzná, na nic neodpoví ... takže se mu neumožní ani se tomu bránit … A tak nemá šanci s tím cokoliv udělat. Musí hrát podle jejich pravidel a proto musí prohrát. Mnohdy i život.


Ministryně spravedlnosti a nejvyšší státní zástupce o všem vědí
Tyto dva nejvyšší správci spravedlnosti a práva jsem o případu informoval v květnu 2019. To vyjasní, zda to, co se mé rodině, mým dětem stalo z moci úřední je náhoda, a následné selhání jednotlivců, kteří si mysleli, že krytím takových zločinů spáchaných na mé rodině, na mých dětech něčemu pomůžou. A ani jim nedošlo, že tím jejich krytím je moje likvidace.
Nebo takové postupy, likvidace rodin, likvidace občanů doháněním je k těm nejzoufalejším činům, je zde běžný postup.
Uvidíme, zda se budou tvářit, jako že nic, a přehrají případ na jiné, jako že oni nic ... či budou konat, jak je jejich povinností.
Je to na nich. Skutečností ale je, že o všem a všechno vědí a mají perfektně doložené.


Nadlidé
Já už takřka 30 let podnikám. Mívám nejrůznější kontroly, jako každý podnikatel. Co chtěli, to jsem musel vysvětlovat, dokládat, a zase vysvětlovat a přesně a až do doby, než všechno bylo doložené a úředníkům naprosto jasné. Takto se k mým povinnostem staví stát.
A jak je to s mými právy?
Úředníci tajně pronikli do mé rodiny, mě si předem z dění v rodině odstavili, z procesu vyloučili, vše přede mnou tajili, přemlouvali i manželku, aby i ta přede mnou všechno tajila, nic se mnou neřešila. A nic se se mnou neřešili ani úředníci. To všechno proto, aby se nám snadno a rychle zlikvidovala rodina na základě zcela nesmyslného návrhu soudu, který si na nás úřednice vymyslely a který nikdo nedokáže vysvětlit, a dodnes ani nevysvětlil.
Proto jsem ani nemohl něco vědět,
něco řešit, něčemu rozumět, natož pak rodinu chránit.
A když se ptám, žádám, prosím, žebrám o vysvětlení .... tak se mi všichni ti, co měli něco s případem společného, jen posmívají, ponižují mě, urážejí a zesměšňují, odkopávají mě, jak já prý neprokázal .... Přitom já žádám, prosím, žebrám, pláču ... přece já se jenom ptám, já chci jen odpovědi, vysvětlení ... 
A nikdy nic.
Jako bych byl jen kusem dobytka, který jen otravuje, je na obtíž, který nemá nárok na nic. Ani na to vysvětlení úřednického postupu v naší rodině, kterému jsme se museli všichni podřídit.

 

Jakpak dopadnu?
Vysvětlí se něco, nebo mě státní moc zlikviduje, jen aby se nemuselo nic vysvětlovat a takto se ututlají zločiny spáchané z mocí úřední na mé rodině, na mých dětech? Dozvíme se někdy, který rodič selhal až tak, že už se musela rozbít rodina?
Jak je možné, že po tolika letech a po tom všem se ještě ani toto nevysvětlilo? 
Ale protože v ututlávání zločinů spáchaných na mých dětech je přímo namočeno tolik úředníků, policistů, doktorů, advokátů, státních zástupců a už i soudců, tak mě zřejmě brzy dorazí. Protože v této fázi státní moci půjde jen o to, aby se co nejvíce zmírnilo selhání státu. A opět se na mě něco vymyslí, nijak nevysvětlí, jen plivne špína bez možnosti se tomu bránit se, a jen tak na mě hodí, jak už se to dělá 8 let.
Já byl přece odstěhovaný, manželství jsem učinil formálním - já prý odvrhl dítě - matka k vůli tomu musela rozbít rodinu - matka by prý dítě nikdy neodvrhla - matce se prý podařilo obnovit sourozeneckou skupinu -
A aby to tak zůstalo, nešlo s tím nic dělat, tak proti tomu je, jak
já prý všechno popisuji lživě, pomlouvačně, neúplně .... - já nejsem schopan se s mířit s pravdou od úřednic -
já nechápu, že neplatí, co je uvedeno v návrhu soudu a v rozsudku - já prý trpím bludy - já prý potřebuji opatrovníka
Nic z toho není dodnes řádně vysvětlené, popsané a k ničemu z toho dokonce ani nemají mé vyjádření a přesto všechno platí. Takto se tu se mnou jedná a jen čeká, až mě to zlikviduje.

Přitom všechno jsou to až tak obří hovadiny, že se z nich, z žádné z nich, nedá nic vysvětlit.
Ale při likvidaci Klušáka netřeba něco vysvětlovat. Klušáka je potřeba zlikvidovat. A pak konečně bude po případu.
Jiní přece vysvětlení nežádají. Jiným nevadí, jak se zde likvidují rodiny, jak se zde záměrně dohánějí občané k těm nejzoufalejším činům ...


Sledujte tento případ, zde se všechno dozvíte.


Jiří Klušák

Kontakt

Majitel tohoto webu a garant pravdivých údajů:

Jiří KLUŠÁK
Martínkov 105

675 44 Lesonice

jikl@jikl.cz

rekonstrukce webu:
srpen 2016


26. strana ze Zprávy vládě ČR

Sociální odbor Rosice u Brna zcela podporoval, když Vendulka na prázdniny každý rok přijele do Martínkova k Lojdům, kde se u nich před otcem ale i před bratrem Jakubem schovávala. Tolik let.
To považuji za jednu z největších zrůdností spáchané na dítěti, na Vendulce. A kryté sociálním odborem.


Abych uzavřel moje zkušenosti se sociálním odborem Rosice u Brna, tak už jen ve zkratce.

Po tom soudu jsem rosickým ještě několikrát psal, než mě nadobro a na věky zahnali. Bylo to ohledně toho, že matka další, už třetí dítě vede k nenávisti k otci. Vysvětloval jsem to tím, že mě ale i Jakubovi ohledně dítěte trvale a všechno tají.

Že já Vendulce každý měsíc píšu, ona mě nepíše.

Že jsem Vendulce koupil k desátým narozeninám (2010) přívěsek, řetízek a náušnice, vše ze zlata. A přesto že jezdí do Martínkova k Lojdům, pro dárek od otce k desátým narozeninám si nikdy nepřišla. A že Vendulce i s Jakubem spoříme, a že pokud se nebude k nám chovat tak, jak se má, tak že ty peníze nedostane. Ke koci spoření měla Vendulka na knížce 182 tisíc.

Ale matce to všechno bylo jedno. A sociálnímu odboru také.

Jako jednu z největších prasáren od sociálního odboru Rosice u Brna považuji toto:

Já rosické informoval, já jim popisoval, že každý rok v létě jezdí Vendulka do Martínkova k Lojdům na prázdniny. Ale že přede mnou se to tají, Vendulka se přede mnou a dokonce i před bratrem vždycky schovávala. Lojdovi si ji sem tahali pouze proto, aby se přes to dítě prezentovali, jak oni jsou ti dobří, vzorní, jak za nimi Vendulka může, jak oni dítě před otcem a bratrem ochrání.


To je pro Vendulku obzvláště kruté, to je vedení dítěte k nenávisti k otci i k bratrovi jako vyšité. Samozřejmě, tehdy to tak Vendulka nevnímala. Pro ni to bylo dobrodružství a přece si Lojdovi nenahněvá. Ale postupem času pochopí, jak krutí k nim Lojdovi byli a jaké zrůdnosti vůči otci i vůči Jakubovi přes ni praktikovali. Lojdovi to samozřejmě nikdy nepřiznají, nepochopí, neb tací pobožníčkovi by přece dítěti nikdy neublížili. A už vůbec ne tak hrůzně. Ale sociálnímu odboru by to přece mělo být jasné. Oni by měli usilovat a dělat všechno pro to, aby mělo dítě s otcem co nejlepší vztah. A ne přehlížet pravý opak. Nakonec mi odepsali, že když chci vidět Vendulku, tak že mám požádat Lojdovi. Otec aby se prosil u jiných, jestli mu dovolí se setkat s dcerou. Takto sociální odbor Rosice u Brna prakticky podporuje cokoliv, co je proti otci, co u dítěte zvýší jeho nenávist k otci.

Pikantní na tom je, že každý rok na Tři krále k nám chodí Lojdovi pro peníze při tříkrálovské sbírce. A při tom mi ještě zpívají.


Je to roztomilé, když mi Lojdovi ještě po tom všem každý rok přijdou zpívat. Já jim dávám padesát korun. Jistě vybírají i na ty děti, které přišli o jednoho rodiče a teď tím trpí. Přitom Lojdovi sami a s rozkoší naváděli matlu, aby rozbila rodinu, aby připravila Vendulku o rodinu, o otce, o zázemí, majetek …. A nyní ti samí jdou na takové vybírat.

Takovým ani nelze nic vysvětlit.


Je to jakoby pyromani, kteří házejí zápalné láhve do školek, dětských domovů, do nemocnic, pořádali hasičské bály.
Normální lidé to chápou i bez nápovědy.


Lidé, kteří mají místo mozku přismahnutý prejt, ti to nepochopí nikdy.

 

21. 3. 2016

Jiří Klušák

 Vsevjednom.cz
Powered by PrestaShop™    
Template prestashop