www.klusak.infoAktuálně

Záměrná likvidace rodiny z moci úřední:
Toto je příběh o rozbíjení rodiny, kdy rodiče o rozvodu ani neuvažovali, přesto nám úřednice OSPOD MB na základě korupční nabídky a korupčního plnění tjně učiněné matce našich dětí zlikvidovaly rodinu.
Korupční nabídkou
byl úřednický návrh soudu o děti.
Korupčním plněním
se stal úřednický postup, kterým se ze své moci postaraly, aby všechno snadno a rychle a - bez otce - prošlo.

Proto úřednice matce stvořily návrh soudu o děti, který nikdo nedokáže vysvětlit, ale který si protlačily přes soud prakticky na jedno státní.
A protože až tak nesmyslný návrh soudu o děti je až příliš velký důkaz o úřednickém zločinu na naší rodině, tak jen co ten jejich návrh zlikvidoval naší rodinu, tak si jej ty samé úřednice z případu odstranily a nahradily úplně jinými důvody.
A všichni, úplně všichni, co tento případ řešili se tváří, jako by návrh soudu o děti a rozsudek k němu nikdy ani neexistovaly.


Sebevraždy:
Toto je příběh o tom, že některé případy se řeší záměrným doháněním občana k těm nejzoufalejším činům, k definitivě. Trvale své oběti vnucují úplné nesmysly, a ani jim nejde o to, aby to jejich oběť přijala, ale aby ji tím dohnali do naprosté beznaděje a z ní k těm nejzoufalejším činům.
Já už od roku 2011 vysvětluji a dokládám, že tvrzení úředníků,
- že prý jsem odvrhl dítě, to rozbilo sourozeneckou skupinu a započalo destrukci rodiny, a že by manželka dítě nikdy neodvrhla, a aby obnovila sourozeneckou skupinu, jedinou možností bylo, rozbít rodinu, odejít do Lukovan, kde měla prázdný domek
jsou absolutní hovadiny.
A když je vám toto vnucuváno a už 8 let a nenestal vůbec žádný posun ….
Člověka zabíjí, že stačí tak málo, takové nic – jen se podívat na tu obnovenou sourozeneckou skupinu.
A hned je to jasné, úřednice usvědčeny, a oznamovateli dáno ihned a ve všem za pravdu. Ale to všichni víme. Právě proto se nikdo nikdy tou sourozeneckou skupinou nezabýval a zabývat nehodlá.


Duševní zdraví:
Když státní moc takto a tolik let občana terorizuje, vnucuje mu takové hovadiny a ještě takovými formami, může to zdraví občana až tak poškodit, že mu je přisouzena léčba a opatrovník.
Ale za ty poruchy by mohly pouze a jen pomluvy a lži a křivá tvrzení úřednic.
A všichni ti, kteří to ze svých postů podporují, kryjí, kteří mi ty úřednické hovadiny trvale vnucují jako jedinou pravdu o důvodech rozbíjení naší rodiny.


Terorismus:
Státní moc mě už léta záměrně dostává do naprosté beznaděje, ze které se páchají ty nejzoufalejší činy, protože nikdo nedokáže vysvětlit návrh soudu o děti. Pokud z toho tlaku na mě záměrně vytvářený něco spáchám, s tím už si budou umět poradit, to řešit. Proto mě k nim dohánějí. Abych už něco z toho spáchal. Cokoliv. To je to nejhorší, že cokoliv.
Jenže nikde není jistota, že tím nejzoufalejším činem bude „jen sebevražda“.
Toto je ukázkový příklad, jak státní moc záměrně vyrábí zoufalce a pak skutečně jen čeká, až z toho konečně něco spáchá. Cokoliv. 
Proto jsem o případu informoval i BIS.
Toto není nějaká – „Modrá velryba“ – kde záleží na každém, zda si něco o tom vyhledá, s tím začne, bude plnit …
Toto je daleko horší, nebezpečnější, zákeřnější ... Protože to se na občana všechno jen tak vymyslí, hodí, nic řádně nevysvětlí, nic se mu neuzná, na nic neodpoví ... takže se mu neumožní ani se tomu bránit … A tak nemá šanci s tím cokoliv udělat. Musí hrát podle jejich pravidel a proto musí prohrát. Mnohdy i život.


Ministryně spravedlnosti a nejvyšší státní zástupce o všem vědí
Tyto dva nejvyšší správci spravedlnosti a práva jsem o případu informoval v květnu 2019. To vyjasní, zda to, co se mé rodině, mým dětem stalo z moci úřední je náhoda, a následné selhání jednotlivců, kteří si mysleli, že krytím takových zločinů spáchaných na mé rodině, na mých dětech něčemu pomůžou. A ani jim nedošlo, že tím jejich krytím je moje likvidace.
Nebo takové postupy, likvidace rodin, likvidace občanů doháněním je k těm nejzoufalejším činům, je zde běžný postup.
Uvidíme, zda se budou tvářit, jako že nic, a přehrají případ na jiné, jako že oni nic ... či budou konat, jak je jejich povinností.
Je to na nich. Skutečností ale je, že o všem a všechno vědí a mají perfektně doložené.


Nadlidé
Já už takřka 30 let podnikám. Mívám nejrůznější kontroly, jako každý podnikatel. Co chtěli, to jsem musel vysvětlovat, dokládat, a zase vysvětlovat a přesně a až do doby, než všechno bylo doložené a úředníkům naprosto jasné. Takto se k mým povinnostem staví stát.
A jak je to s mými právy?
Úředníci tajně pronikli do mé rodiny, mě si předem z dění v rodině odstavili, z procesu vyloučili, vše přede mnou tajili, přemlouvali i manželku, aby i ta přede mnou všechno tajila, nic se mnou neřešila. A nic se se mnou neřešili ani úředníci. To všechno proto, aby se nám snadno a rychle zlikvidovala rodina na základě zcela nesmyslného návrhu soudu, který si na nás úřednice vymyslely a který nikdo nedokáže vysvětlit, a dodnes ani nevysvětlil.
Proto jsem ani nemohl něco vědět,
něco řešit, něčemu rozumět, natož pak rodinu chránit.
A když se ptám, žádám, prosím, žebrám o vysvětlení .... tak se mi všichni ti, co měli něco s případem společného, jen posmívají, ponižují mě, urážejí a zesměšňují, odkopávají mě, jak já prý neprokázal .... Přitom já žádám, prosím, žebrám, pláču ... přece já se jenom ptám, já chci jen odpovědi, vysvětlení ... 
A nikdy nic.
Jako bych byl jen kusem dobytka, který jen otravuje, je na obtíž, který nemá nárok na nic. Ani na to vysvětlení úřednického postupu v naší rodině, kterému jsme se museli všichni podřídit.

 

Jakpak dopadnu?
Vysvětlí se něco, nebo mě státní moc zlikviduje, jen aby se nemuselo nic vysvětlovat a takto se ututlají zločiny spáchané z mocí úřední na mé rodině, na mých dětech? Dozvíme se někdy, který rodič selhal až tak, že už se musela rozbít rodina?
Jak je možné, že po tolika letech a po tom všem se ještě ani toto nevysvětlilo? 
Ale protože v ututlávání zločinů spáchaných na mých dětech je přímo namočeno tolik úředníků, policistů, doktorů, advokátů, státních zástupců a už i soudců, tak mě zřejmě brzy dorazí. Protože v této fázi státní moci půjde jen o to, aby se co nejvíce zmírnilo selhání státu. A opět se na mě něco vymyslí, nijak nevysvětlí, jen plivne špína bez možnosti se tomu bránit se, a jen tak na mě hodí, jak už se to dělá 8 let.
Já byl přece odstěhovaný, manželství jsem učinil formálním - já prý odvrhl dítě - matka k vůli tomu musela rozbít rodinu - matka by prý dítě nikdy neodvrhla - matce se prý podařilo obnovit sourozeneckou skupinu -
A aby to tak zůstalo, nešlo s tím nic dělat, tak proti tomu je, jak
já prý všechno popisuji lživě, pomlouvačně, neúplně .... - já nejsem schopan se s mířit s pravdou od úřednic -
já nechápu, že neplatí, co je uvedeno v návrhu soudu a v rozsudku - já prý trpím bludy - já prý potřebuji opatrovníka
Nic z toho není dodnes řádně vysvětlené, popsané a k ničemu z toho dokonce ani nemají mé vyjádření a přesto všechno platí. Takto se tu se mnou jedná a jen čeká, až mě to zlikviduje.

Přitom všechno jsou to až tak obří hovadiny, že se z nich, z žádné z nich, nedá nic vysvětlit.
Ale při likvidaci Klušáka netřeba něco vysvětlovat. Klušáka je potřeba zlikvidovat. A pak konečně bude po případu.
Jiní přece vysvětlení nežádají. Jiným nevadí, jak se zde likvidují rodiny, jak se zde záměrně dohánějí občané k těm nejzoufalejším činům ...


Sledujte tento případ, zde se všechno dozvíte.


Jiří Klušák

Kontakt

Majitel tohoto webu a garant pravdivých údajů:

Jiří KLUŠÁK
Martínkov 105

675 44 Lesonice

jikl@jikl.cz

rekonstrukce webu:
srpen 2016


62 strana ze Zprávy vládě ČR

Zajímavé je, že jak Vendelín, tak Lojdovi, nejvíce času tráví v kostele. A protože vrána k vráně sedá, i oni se stali přáteli. Jejich činy ale ukazují, že nemají s vírou, s Bohem vůbec nic společného, že na Boha serou. Jinak by totiž nemohli páchat takové prasárny na bližních, jaké už spáchali.
Nejvíce, nejkrutěji se podepsali na bývalce a na Vendulce.

 


Podporovat, přímo navádět matku, aby si jen tak rozbila rodinu,

aby tak bezcitně krutě, neb zcela bez důvodně odkopla dítě,
schovávat dítě, Vendulku před otcem a před jejímn bratrem,  
podporovat dítě, Tomáše, který nejen otce, ale i ostatní členy rodiny tolik týral,
okrást umírajícího dědu o desítky tisíc,

a po létech okrást i umírající matku o statisíce ... 
rozhlašovat o svém bratrovi, že zabil oba své rodiče ...

to by nedokázal každý.

Ale kdo to dokázal, kdo totoé všechno má na svém triku, tak to jsou

Lojdovi z Martínkova a Klušákovi ze Zakřan.
Ti se tak dlouho hledali, až se našli.

Vrána k vráně sedá, rovný rovného si hlůedé.
Aby spojili své síli v boji proti Klušákům z Martínkova.

 

********************

Jen Vendelín zařizoval pozůstalost, jen on. Jen on měl od všeho klíče a vždy a všude volný přístup. Já nikdy. A jak víme, restituce nenechal hledat, nepátral po nich, ani je nezmiňoval.
Já je neřeším, mě je to jedno.
Já jen vysvětluji, proč o mě vyrobil a šíří taková křivá obviněné, jako že jsem zabil oba rodiče a tudíž on že je povolán mě za to ztrestat vyhozením z rodiny.
Okradení umírajících tím maskuje.
V moci právě takového je od 6 let Vendulka. A já mohu jen trpět tím, jak on przní její duši.

Ono toho je na Vendelína podstatně více, ale tohle považuji za nejzávaznější. Proto o mě rozhlašuje, co rozhlašuje, proto mě z rodiny vykopl, proto mě trvale zesměšňuje, proto mě odehnal co nejdále. Aby se zbavil svědka, aby zamaskoval svoje zrůdnosti.
Vendelín, můj starší bratříček ten je pro výchovu Vendulky, pro vysvětlování jí, proč přišla o otce, skutečně ten nejpovolanější.

Zde v Martínkově měla bývalka za své největší a vlastně jediné přátele Lojdovi.
Jak se ke mně mnohokráte doneslo, ty vysvětlovali rozbití rodiny tím, že jsem byl zlý, všechny je terorizoval, mlátil, že tady za mě museli všechno dělat a že jsem jim ani peníze nedával. Asi proto oni ji musí před otcem a Jakubem chránit, když k nim přijedou, musí ji před nimi schovávat.

To ani nemá cenu komentovat.
Pokud někdo schová před otcem jeho vlastní dítě, měla by se tím zabývat policie. Protože to je zneužití, to je týrání dítěte. Strašit, děsit dítě otcem, jenom aby se tímto odporným způsobem dělali lepšími, to je zvrhlé.

Zajímavé je, že jak Vendelín, tak Lojdovi, nejvíce času tráví v kostele. A protože vrána k vráně sedá, i oni se stali přáteli. Jejich činy ale ukazují, že nemají s vírou, s Bohem vůbec nic společného, že na něj kašlou. Jinak by totiž nemohli páchat takové prasárny na bližních. Nejvíce, nejkrutěji se podepsali na bývalce a na Vendulce.

Podporovat, přímo navádět matku, aby rozbila rodinu, aby odkopla dítě, schovávat dítě před otcem, podporovat dítě, které otce tolik týralo, okrást umírajícího dědu a pak okrást i umírající matku ...
Lojdovi z Martínkova a Klušákovi ze Zakřan se hledali, až se našli. Dříve by je z kostela hnali sviňským krokem. Proto mohla být církev silná a pevná. Dnes právě tací ukazují, že mají boha jen jako štít na vylepšení vlastního profilu. Přitom za tím štítem z Boha páchají prasárny, které nemají nejen s křesťanstvím, ale ani s lidskostí, nic společného. Tací spolehlivě církev rozkládají, ničí.

Tak takto se k Vendulce chovají oni.

A co otec?

S čím by on měl jít za Vendulkou, co by ji asi v takové situaci mohl říci?

Já to nevím.

Proto je mým posledním přáním alespoň do náhrobku mi vytesat, jak Vendulce sociální odbor vysvětloval, že se musí rozbít rodina

Já to za svůj život nedokázal zjistit a už ani není šance to zjistit.

V životě prostě jsou situace, kdy se člověk musí těšit na smrt, ať si o tom myslí kdo chce, co chce.

Já už toho všeho mám dost, já už nic neřeším. Už je konec.

Jediným mým zájmem je za tím vším udělat důstojnou tečku. A nedovedu si představit nic jiného, než povolení eutanazie.

Věřte, to je jediná možnost, jak to důstojná ukončit.
Protože pokud se mi zase vysmějete, zase mě budete jen ponižovat odpověďmi o ničem, bude se muset hledat jiné řešení, jak to ukončit. A věřte, o žádných lepších já nevím.

Věřím, že moji žádost budete brát vážně.

A že všem těm, kteří tak podváděli, zneužili své postavení, moci, trvale o mě lhali, pomlouvali mě, křivě obviňovali, že je ochráníte tím, že mé žádosti vyhovíte.

Co také jiného? Protože co mají dělat občané, rodič, kterému ze své moci úředník záměrně zlikviduje rodinu, záměrně zlikviduje děti, co s tím?
Přece ta eutanazie je geniální řešení.
Když všichni ti, co to způsobili ale i ti, co to kryli, jsou na svých místech pořád, to znamená, že na žádosti o eutanazii bude brzy fronta.

Protože když mi nevyhovíte, když se to všechno důstojně neukončí, nebude to dobře.
Protože zcela určitě mi nenecháte o tom, co nám úředníci provedli a jak se to řešilo, krylo a to i z těch nejvyšších míst, psát.

 Vsevjednom.cz
Powered by PrestaShop™    
Template prestashop